Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú autód van?...

Milyen márkájú autód van? Szereted? Típust is írj!

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
suzuki samurai - IMÁDOM!! elnyűhetetlen, télen pl. a full havazásban, hegyi utakon álltak sorban a méregdrága terepjárók és egyéb autók, mi pedig szépen mentünk, nem csúszkáltunk (felezővel, négykerékben). a gyerekek is szeretik. egy baja van, hogy nem mai csirke, de jól tartja magát!!
2009. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kia Ceed


Nagyon jó, nagyon megbízható, kisfogyasztású , korszerű,kényelmes...

mégsincs szerelem..


volt egy amerikai batárom előtte, kicsit nyűgös,sokat evős, de mégis imádtam!

2009. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy WV Polo Classicom van és nagyon imádom. Ez a saját autóm és nagyon megbízható még soha nem volt vele semmi gond pedig már 9 éves és van benne 160000km. A vállalati autóm egy Ford Mondeo na és akár ide oda hogy milyen jó a Ford nekem már kormányművet is kellett cserélni benne pedig még 4 éves sincs. Ráadásul ha rutinos vezető vagy akkor érzed hogy télen hidegbe akad a pedál vagyis hiába adsz finom gázt megugrik a kocsi nem jó kezelhető a gázpedál. Nekem ez a tapasztalatom de te tudod milyet szeretnél én biztos ha még egyszer kellene kocsit vegyek akkor is WV-t vennék.
2009. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2004-es VW Caddy - ideális családi autó, elfér benne egy család, és még hátul rengeteg csomag. (hátul 3 gyerekülés, a csomagtartóban egy nyitott babakocsi csak úgy beállítva). tök kényelmes, jó vezetni. nagyon szeretjük, nem cserélnénk le.
2009. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
seat ibiza egy kis porsche systemes de a moci az elnyühetetlen és 1.2-es létére bivaly erös kis gép!nem mai darab de nincs vele gondom eddig max ha 20at költöttem rá pedig 1992-es!imádom!kicsi 3ajtós és bnömmel kettönknek böven elég!
2009. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én a családi autót használom, 4 éve van jogsim, azóta én használom 90%-ban! Már 8 éves az autó, igaz 4 év alatt a szüleim 18.000 km.-ert tettek meg vele!

Egy wagon R-ről van szó! Hát sajnos nem ezzel fogok becsajozni, de van ami miatt nagyon tudom szeretni! Nagyon megbízható, és ha elromlik valami az általábban kissebb dolog, illetve olyan dolog ami zavaró de attól tudok még menni vele! Viszont az alkatrészek és a kopó alkatrészek nevetségesen olcsók a többi autóhoz képest!

Sportosan is lehet vezetni, vezettem a legutóbbit és az az ezelőtti astrát, rendkívül kényelmesek az biztos, jó bennük ülni, autópályán vezetni! De nem cserélném a wagon R-ért! Ennek van lelke, a kanyarokat is jobban bírja, és 4.000-től nem meghal hanem feléled és jól húz 6.000-6.500-ig! És hiába gyengébb, nagyobb élmény! A sebességet nem a kilométeróráról veszem észre hanem megtapasztalom! Ezért fogok mindenképpen saját autónak mazda mx-5-öst venni!

2009. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Új típusú Audi A6, ezüst, és meg vagyok elégedve vele!
2009. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

14:24

mazda mx5-öst?

akkor csaj vagy :P

2009. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Renault Laguna.

Kényelmes,szép autó..

2009. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

14:24-es nem csaj, mivel ezt írja, hogy nem a jelenlegi autójával fog becsajozni. :D


Nissan Micram van és imádom. Kicsi, aranyos, jól fordul, egész jól gyorsul, kénylemes, IMÁDOM! :)

2009. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!