Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikek a jó kicsi autómata...

Melyikek a jó kicsi autómata váltós kocsik?

Figyelt kérdés

A smarton kívül, az elég drága a méretéhez képest. 2misi a keret, inkább alatta.

köszi


2013. szept. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a Suzuki összes tipusát gyártják automatával is ,így Magyarországon bármelyik szuzit megveheted automatásban is,
2013. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen tengelyváltósat vennék, főleg Suzukiban. Egyrészt egy Suzukinak a fenntartása a legolcsóbb, de ha automata váltó van benne az növeli a fenntartást mert nem egy olcsó alkatrész. Másrészt teljesen elviszi a vezetési élvezetet, én úgy érzem. Én szeretem a kuplungot taposni és ezt semennyiért nem adnám át egy gépnek.
2013. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt Suzuki Wagon R -ünk,automatával.

Soha semmi baj nem volt vele, és kb 3 x jobb volt vezetni,mint egy kuplungos autót.

-Csak egy nagyon lényeges dolgot említek : az automatát,semmilyen körülmények között nem lehet lefullasztani,még a legbénább soförnek sem fog leállni a motorja, pl meredek hegyen elindulásnál,ezzel mindenki eltud indulni ,

2013. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Opel Corsa-ból, Peugeot 206-ból is van automata váltós.
2013. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!