Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó úgy átlag mennyit...

Ez az autó úgy átlag mennyit ehet illetve első autónak egy 20 éves embernek jó lehet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok jelenleg,ez az autó a volt évfolyamtársamé és érdeklődnék,hogy nagyjából mennyit ehet ,szerinte átlagosan vezetési stílustól függően 7-9 liter között eszik.

Nos én nem az a kis fokozatban ,pörgetős vezető vagyok.

Szerintetek megfelelne első autónak?



2013. szept. 5. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igen.
2013. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aham és milyen autóról lenne szó??
2013. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2013. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elnézést most látom a link eltűnt


[link]

2013. szept. 5. 20:34
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Minek kell mindenkinek 300 ezerér bmw, aztán ha valamit cserélni kell csodálkoznak, hogy a vételár 3xosába kerül
2013. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Komolyra fordítva: Trágyadomb. Ennyiért éppen egy normális állapotú Swiftet meg F Astrát adnak ami nem hullik szét alattad nem BMW-t.
2013. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha van még pénzed a vételáron felül (úgy 200-250 ezer), nem is sajnálod, és együtt tudsz élni bizonyos hibáival (zörgő-csörgő belső, porrá rohadt padlólemez, szénné kopott motor stb.), akkor igen. Ez az autó általában arra jó, hogy az autóhoz nem értő nem újgazdag tiniket hülyíteni lehessen, mert az az ember, aki 30 percet ül az autóban, nem veszi észre, hogy milyen. Ha te utóbbit szeretnéd, akkor kiváló. Ha azt is szeretnéd, hogy aránylag problémamentes legyen, 200 ezer forint ráköltése után aránylag hibátlan, nem csörgő-zörgő, rohadó autód legyen, akkor határozottan nem. 350 ezerért nem lehet normális BMW-t kapni, sajnos.
2013. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ezekhez mit szóltok?

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 6. 06:59
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

#5-6-7. ( 7nek részben igaza van )

Volt már e36-osotok ???

Megint itt a sok fárasztó hülyeség, hogy egy húsz éves kocsihoz 3 millió az alkatrész darabja.


- A kérdésre válaszolva, az én 316-om 8-8,5 körül fogyaszt. A rozsdára van esély, de a szerkezeti elemek nem nagyon szoktak. A futómű nagyrésze ha minden szar gödröt megtalálsz 1.5-2 év alatt kifekszik. Én most cseréltem az első futóművet ( csillapító és rugó kivételével ), nem kellett volna,de patent kocsit akarok.

Már szépen kipofoztam, fényezés, a dolgok megjavítva, felnik, kipuff, ablak sötétítés.Most új kormánybőrt fogok csináltatni ( 23f vagyok )

Alkatrészt bárhol vehetsz, és nem drágább mint bármelyik másik autóhoz. Viszont én akkor venném meg ( mert tényleg elég olcsó ), ha szeretsz néha szerelgetni, vagy fater tud neked segíteni benne. Pontosabban olyan embertől venném meg akinek volt keresete, vagyis tudott rá költeni. Az e36-ok nagyon jó kis kocsik jó vezetni őket. Mivel ez még szíjjas motor, egyből beruházhatsz egy új vezérműszíjra, olajcsere, olajszűrő, pollenszűrő, levegő szűrő.

2013. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

tessék

ha 300.000 Ft körül nézegetsz

[link]

2013. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!