Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a régi...

Mi a véleményetek a régi 1.6-os Swiftekről?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem teljesen felesleges motorverzió.

Nem is igazán kelendő. Az 1.3-as is tudja szinte ugyan ezt a teljesítményt, és kevesebbet eszik

2013. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Swiftbe csak 1.3.
2013. szept. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk aki sokat használ utánfutót annak ideálisabb egy 1.6 sedán, mint akár egy 1.3 16szelepes ferdehátú. Meg a csomagtere is jobban pakolható. :) De egyéb esetben csak fölöslegesen fogyaszt több benzint. Még pályára is elég az 1.3as. :D
2013. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan motorom van és szívok vele bőven. Egészen mélyröl húz mint egy diesel ,de nem kedveli a pörgetést. Vagyis inkább nem birja. Nekem évente csapágyas lesz,már kicsit unom. Bontóban sem találkoztam még olyan 1.6 al amelyik ne lenne csapágyas.Ha viszont nem állatkodásra használják akkor biztos sokkal tartosabb. Én ezerszer megbántam hogy az 1.3 8v motoromat 1.6 ra cseréltem.
2013. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!