Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e különbség a Toyota...

Van-e különbség a Toyota Auris 1.3 E15J (A) illetve E15UT (A) között? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kivittem a kocsit Németországba, és kénytelen voltam átjelenteni, mert itt kaptam munkát, itt élek, szóval kötelező volt. Kötöttem rá biztosítást, amit online kellett megigényelni, és egy listából ki lehetett választani az autó pontos típusát. A forgalmi engedélyen "Toyota Auris 1.3 E15UT(A)" szerepelt, de ezen az online listán csak "Toyota Auris 1.3 E15J(A)" volt bent mint opció. Így kiválasztottam azt, majd írtam egy emailt a biztosítónak, hogy a pontos típus az E15UT(A), és beszkennelve küldöm a forgalmit. Vissza is jeleztek, hogy OK, tudnak róla. Erre most megküldik a szerződést, amiben E15J(A) típus alatt fut a kocsi. Baromira nem értek hozzá, ezért kérdezném, hogy a kettő ugyanaz-e, vagy írjak megint nekik? Nagyon köszönöm előre is!
2013. szept. 5. 11:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!