Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Padlószőnyeg tisztításával...

Padlószőnyeg tisztításával próbálkoztam de nem jártam sikerrel (többi lenn). Valami trükk rá?

Figyelt kérdés
Az autóm padlószőnyegét takarítottam, mikor láttam hogy egy szakaszon lehetetlen eltávolítani a szennyeződést. Eddigi próbálkozások: Amway Home, Ecet, Citromlé, Féktisztító, Konyhai hideg zsíroldó, Vanish kárpittisztító és szőnyegtisztító, Prevent autós kárpittisztító, Mosogatószer, Sampon. Nem tudom milyen házi "praktika" van még, de ezek meg sem hatották. A folt ezen a képen látható: [link] (élőben sokkal sötétebb a folt és zavaróbb, de azt hiszem így is látszik) Valamilyen hasznos ötlet, amely nem hangzott el a felsoroltak között?

2013. szept. 4. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Segítek linkelni:

[link]


Hol itt a folt?

2013. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és elnézést :P. Ugye ez a bal 1 oldaláról lett fotózva és a szélén, egy sávban sötétebb szürke, de nem tudtam milyen szavat találni a folton kívül és az a baj hogy azon kívül, még több helyen is megtalálható, (körbe az egész autón ahol nem volt padlószőnyeg) ami nem is lenne zavaró ha halványabb lenne egy fokkal de a kocsi csupaszra ki volt pakolva és mindent sikerült kipucolnom, de ez kifogott rajtam. Csak bántja a szemem igazából mert látványos ha az ember beszáll a kocsiba.
2013. szept. 5. 07:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a képen azért látszik kevésbé, mert verőfényes napsütésben sikerült lekapnom pedig próbáltam valahogy úgy perdülni fordulni hogy a legjobban kivehető legyen. Ez lett belőle...
2013. szept. 5. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, mintha a talprészen kopottabb lenne, mint máshol, talán azért nem sikerül kitisztítani, mert nincs mit. A kopással nem tudsz mit kezdeni.


Szerintem.

2013. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sajnos nem kopott az a rész mert azon a helyen ahol nem tudta az előző tulajdonos és a kedves családja összerugdalni (gondolok itt a műanyag alá bemenő részek) ott mindenhol világos a színe.
2013. szept. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!