Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yarisra milyen ponyvát...

Toyota Yarisra milyen ponyvát vegyek, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nincsen garázs, és sajnos nem is megoldható.Mekkorát vegyek, és milyen fajtát(márka)?Tapasztalatok érdekelnének, mit ajánlotok?Árral együtt, ha lehet..

22l


2009. nov. 2. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben jót akarsz az autódnak semmilyent.Többet árt mint használ.Mosasd le normálisan,majd waxoltasd át,tavasszal ugyanígy.
2009. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de azért szeretnék, mert télen ráfagy a hó :(
2009. nov. 2. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval.Nekem is yarisom van ráadásul piros.Az enyém is kint alszik és mondták a mosóban hogy ne takarjam le mert mert a hideg ugyanúgy éri és annyit meg nem számít.

21L

2009. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hó meg seperc alatt leolvad ha elindulsz.
2009. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de ma láttam pont a praktikeres újságba,van egy csomó féle méretbe.
2009. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, de 20 centi havat letakarítani reggel fél 5 kor nem biztos, hogy mindenki szeretne. :S.Légyszi, koncentráljatok a kérdésre:MILYET? MEKKORÁT? MILYEN MÁRKÁT?

Nem olyat szeretnék, ami egy tél alatt tönkremegy.

2009. nov. 4. 20:14
 7/9 A kérdező kommentje:
És még arról nem is beszéltem, hogy mi van, ha ráfagy, és azt vakarászni róla...egyszerűbb lenne csak lehúzni a ponyvát, és kész.
2009. nov. 4. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
na mondom nézd meg a praktikerbe.Elég jónak látszik.
2009. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. nov. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!