Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az OPEL VECTRA C 1.8...

Mennyi az OPEL VECTRA C 1.8 122Le VEGSEBESSEGE?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Most vettem egy Opel Vectra C 1.8-as 122Le-s autót, nem igazán van rá lehetőségem, hogy valahol is ki tudjam húzatni. Valaki nem tudná nekem megmondani óra szerint a gyakorlatban mennyit megy egy ilyen kocsi aki már próbálta?!

Papíron tudom hogy 205km/h, de állítólag óra szerint 210-220-ig simán kimegy a mutató.

A motor Z18XE és 215/55 R16-os nyári gumi van rajta.

Kérem osszátok meg tapasztalataitokat ezzel az autóval kapcsolatban?



#OPEL VECTRA C 1.8 #Motor:Z18XE
2013. szept. 3. 18:07
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
2013. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem mindegy?itthon 130nál többel elvileg sehol nem is mehetnél......egy 1.8-as 122 lovas autónál meg nem hiszem hogy ez a legégetőbb probléma hogy mennyi a vége.....az meg hogy óra szerint mennyi,na az a tényleg mindegy,mert szerencsétlen km óra 200 fölött szerintem már több mint 20at csal....szóval ha magadat akarod átverni halgass rá nyugodtan.......
2013. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Videokat mar lattam, hulye nem vagyok, tudom hogy sebesseg fuggvenyeben tobbet csal az ora! A kerdesre varok valaszt, nem hoborgest!
2013. szept. 3. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
A Carfolio szerint 203km/h máshol 205km/h-t találtam.
2013. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy száguldó őrült, sőt elég takarékosan használom az autót, mert ezzel járok dolgozni, viszont szerintem minden egészséges férfit érdekel, hogy mennyi a vége az autójának. Én is olvastam teszteket és néztem adatokat. Gyárilag valóban 203-205km/h körül írják, youtube videókban 220-ig megy ki, persze ezt csak az óra mutatja ezt is tudom. Ami érdekelne hogy ezekben a videókban ahol 220-ig megy a mutató, azok tuningolt vagy sima gyári autók? Ezért érdekelne olyan komment aki saját maga tapasztalta meg, mennyit megy egy ilyen autó?
2013. szept. 3. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"viszont szerintem minden egészséges férfit érdekel, hogy mennyi a vége az autójának"

atyám. Tehát azok, akiket nem érdekel, azok nem egészségesek? Vagy nem férfiak? Ezt így hogy?

Engem pl. jobban érdekel a kocsim gyorsulása, és a motor rugalmassága, a végsebességet kb. leszarom...


Egyébként a legegyszerűbb kimenni Németországba, és kipróbálni egy korlátozás nélküli pályaszakaszon. Vagy tesztelheted valamelyik hazai versenypályán is természetesen.

"Papíron tudom hogy 205km/h, de állítólag óra szerint 210-220-ig simán kimegy a mutató."

Az nagyságrendileg ugyanannyi. Mi lenne, ha megegyeznénk abban, hogy kb. 200 a végsebessége?

2013. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oke
2013. szept. 3. 21:30
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a szarnak írsz, ha nem a kérdésre válaszolsz, hanem csak kötekedsz?! Amúgy visszatérve a kommentedre én meg éppen leaszarom, hogy neked a gyorsulás és a dinamika számít! ITT NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! Ha meg csak értetlenkedni tudsz légyszives írkálj másnak!

Ui: Végre egy értelmes ember youtube-n megválaszolta.

Neki óra szerint 213km/h ami gps szerint 205km/h volt.

Ez lett volna a válasz b....eg

2013. szept. 4. 00:00
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
A kérdésre is válaszoltam, elsőre az "ok" alapján úgy tűnt, hogy meg is értetted...Ha marhaságot írsz, akkor miért fáj, hogy reagálok rá? El is ismerheted, hogy kicsit túlzásba estél, és nem kell hisztit rendezni miatta, nem megbántani akartalak.
2013. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!