Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kymco márkájú robogókkal...

Kymco márkájú robogókkal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

személyes tapasztalataim nincsenek vele, de nem csak jót hallottam róla rossz anyag minőség, igénytelen összeszerelés ez a két dolog ami először eszembe jut. Ha valaki most ezt lehurogásnak venné, nem annak szántam de nem hiszem hogy megéri megvenni se újan sem használtan.

Az ilyen motorok olyan 300ezer forint körül mozognak újonnan, 200e forintért olyan használt japán vagy olasz motort kapsz ami kivisz a világból. Én a helyedben nem vennék.

2013. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mégúgy se éri meg, hogy 150 Mátyás királyért egy vadiújat?
2013. aug. 30. 18:57
 3/6 A kérdező kommentje:
*Még úgy
2013. aug. 30. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy People 125 4T van. Használtan vettem 100 pénzért,millió kilométer volt benne,én is körbejártam vele fél világot. Saját hülyeségem végett megadta magát a blokk. Most ugyan szét van szedve,de már megvan hozzá minden alkatrész,csak össze kell raknom. Nekem nagyon bejött ez a gép,az általános kopó alkatrészeken kívül mást nem kellett cserélnem. Télen-nyáron pöcc-röff,megy mint a zsírozott villám. Az tény és való hogy nem olcsó hozzá az alkatrész de nem is sűrűn veszel hozzá. A hengert furat mikróval mértem és 3 század volt a kopás a millió kilométer dacára. Szóval ennyit a gyatra anyagminőségről! Sokan úgy vannak hogy ferdeszemű-ferdeszemű,persze az csak az egyik kínai a másik meg koreai. Ez személyes tapasztalat,az én gépemre igaz. Másnak más típusról természetesen más lehet a véleménye,de mint az első válaszoló hogy ugyan neki nem volt de hallotta...... inkább ne írjon.
2013. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez valamivel biztatóbb kritika, pláne hogy személyes tapasztalat. Ment a zöld.
2013. aug. 30. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Kymco bet and win 250 robogom van, itthon eleg ritka, motorja a dynk250-bol van csak szerintem nagyon szep kulsore epitve . 2 eve van meg , 16ekm-el hoztam csizmaorszagbol, itthon forgalomba helyeztem . Mar amikor megvettem hibas volt a muszerfal vilagitas ,illuminatoros es random mukodik + az iden elszakadt az uzemanyagszivattyu membranja ,emiatt leallt a motor (50km-re a lakasomtol,vicces volt treleren hazavinni) . Ezen kivul semmi gond vele. Szerintem nem elrettentoen rossz az anyagmiosege ,viszont szep es olcso gep .


Itt egy video a gepemrol,ekkor meg nem volt forgalomban : [link]

2013. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!