Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok olcso allithato...

Tapasztalatok olcso allithato futomuvekkel?

Figyelt kérdés
Gondolkodok egy szigoruan TUV engedelyes allithato futomu beszerzesen, kerdesem lenne mennyire birjak az olcsobb markak mint pl TaTechnix. Valakinek van tapasztalata ilyen markaval? Mennyire birja?

2013. júl. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Haver E36-jában két éve van TA, még bírja neki, és ő szereti. Mások szerint pár év alatt elfossák magukat. Csodát ne várj tőlük, de ha csak az a lényeg, hogy üljön az autó, akkor megteszi.
2013. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TA val nincs tapasztalatom de olcsóbbak közül a KW-t és a koni-t ajánlom.Sok jót nevárj tőlük.Túl vannak keményitve és a magyar utakra ez nem nagyon felel meg.Ide elég egy gyáritól kb 40 %-al keményebb lengéscsillapító.PL:Bilstein B6,Koni STR.T.
2013. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Koni, és főleg a KW jóval drágább kategória a TA-nál, és komolyabbak is. Én mondjuk előbb vennék fix Konit, mint állítható TA-t. Az állíthatónak amúgy sincs sok értelme, egyszer beállítod, és úgy fogod hagyni.
2013. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)

Igazabol azert szeretnek allithatot, mert hetkoznapi hasznalatnal nem szeretnem ha tulsagosan lent lenne az alja, olyankor max 3 centivel tennem le, viszont nagyon sokat jarok talalkozokra es fesztivalokra, ha ott vagyok, olyankor szeretnem ha brutal le lehetne tenni, azert megis csak szebb :) Igazabol attol tartottam hogy a rendszeres allitgatas miatt (az ilyen talalkozok kedveert) a rugokat kitaposnam benne hamar.

2013. júl. 24. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
A rugókkal szerintem nem lesz gond. Általában a lengéscsillapító szokott idő előtt tönkremenni, de a TA-val kapcsolatban kevés problémát hallottam, és azt hiszem két év gari van rá.
2013. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!