Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Vettem egy kymco zx50-rob...

Ákos110 kérdése:

Üdv! Vettem egy kymco zx50-robogot. Hidegen jó de amint bemelegszik megáll és be sem indul míg le nem hűl. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Cserélve lett benne gyűrű,dugó,fötengelyszimeringek de ugyan azt csinálja. Valaki tudna segíteni ??

#kymco zx50 #melegen nem megy
2013. aug. 29. 07:33
 1/3 anonim válasza:

Hűűűű apukám... Ez maga a csúcs! Sok ilyen gépet kellet orvosolnom már. Először is, ha van türelmed hozzá, s húzásod, pici hozzáértésed a javításhoz, akkor nem lesz gond. Ha nincs, vidd szerelőhöz!

1. Melegen mikor nem indul, vedd ki a gyertyát, s nézd meg, kinn a hengeren kivül ad e szikrát. Ha ad valamilyet

2. Kevés benzint spricolj be a hengerbe, tedd vissza a gyertyát. Ha igy sem ad indulni akaró jelt, akkor indító modul, ami generálja a szikrát (vagy ha platinás, akkor azt is át kell nézni)!

Sok sikert, s jó munkát!

2013. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ nem tudom mi az a modul ? és palintás ?
2013. aug. 29. 09:24
 3/3 anonim válasza:
A gyújtó modul = szikrát indukáló (generáló) tekercs ami a mágneskerék mellett van rögzítve.
2013. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!