Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi felfele nyíló ajtó,...

Tomi1044 kérdése:

Egyedi felfele nyíló ajtó, suzuki swiftre hogy tudom hivatalossá tenni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy ha egy suzuki swiftre és felfele nyíló ajtókat raknék és esetleg megállít a rendőr, milyen papirokat kell intéznem ahhoz hogy ne legyen belőle problémám. Én úgy tudom hogy akár a rendszámot is leveheti ez miatt mert a B oszlop merevítése nem lesz elég erős egy esetleges balesetnél. A műszaki vizsgán egy ismerősöm kocsija ugyan ilyen és 2005 óta mindig átment. Ebbe szeretnék segítséget kérni.
2013. aug. 23. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Norbert! Igazad van! Én pl. örülnék a Swiftemen egy dupla kifogócsőnek. 1x láttam olyan Suzukit, azóta is olyanról álmodom :)
2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#9


Igazad lehet. De fő az igényesség. Tény, hogy sok olyan "tuning" Swift van, ami ocsmányabb jóval, mint gyári állapotban. De lehet belőle jót is kihozni. És ki tudja, hogy a kérdezőé milyen.

2013. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wadmalac ***** válasza:

#8:

A lambó-ajtó nem swiften tré, már mindenen tré, amin nem gyári. Egyszerűen ez egy olyan dizájnelem ,aminek az autó stílusához passzolóan van csak értelme. Egy lövedékre emlékeztető morcos sportkocsin lehet jó, de a Swift nem, éppen ilyen. Képzeld el egy kocka kettes Golfon, hát ott is vicces.

Láttam én már nagyon szépen megcsinált Swiftet. Minimal design, eltüntetett kilincsek, enyhe ültetés, ablakfólia, tükör fényezés, szép felnik, finom lökösmorcosítás, öröm volt nézni.

Úgyhogy nem kell itt elnyomott kisebbségiként egekig panaszkodni. Nem a swiftséggel van a baj, ahogy a cédrust sem azért üti a boltos, mert cédrus, hanem azért, mert lopott. :D

2013. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy nem kell itt elnyomott kisebbségiként egekig panaszkodni."

Ha az ember a Swiftról ír bármit, akkor tényleg oda kell írni alá, hogy "Nincs Swiftem, nem volt és nem is lesz!"? Lehet, hogy rosszul értelmezem az írásod, akkor elnézést...

2013. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Wadmalac ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudom, hogyan értelmezed. :D

Az utolsó pár sorom arról szól, egy feljebb írt felháborodott suzukisra reagálva, hogy sok suzukis tuningoldalakon is azon sápítozik, hogy azért kötnek beléjük, mert suzukisok. Hát nem azért. Ha valami nem jó, ízléstelen, értelmetlen, akkor típusfüggetlenül az. Ha egy vipert cseszne el xar tuninggal, akkor az lenne leoltva.


Egyébként volt Swiftem, szerettem is. :)

2013. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!