Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi felfele nyíló ajtó,...

Tomi1044 kérdése:

Egyedi felfele nyíló ajtó, suzuki swiftre hogy tudom hivatalossá tenni?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy ha egy suzuki swiftre és felfele nyíló ajtókat raknék és esetleg megállít a rendőr, milyen papirokat kell intéznem ahhoz hogy ne legyen belőle problémám. Én úgy tudom hogy akár a rendszámot is leveheti ez miatt mert a B oszlop merevítése nem lesz elég erős egy esetleges balesetnél. A műszaki vizsgán egy ismerősöm kocsija ugyan ilyen és 2005 óta mindig átment. Ebbe szeretnék segítséget kérni.
2013. aug. 23. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
miért nem kérdezed meg az ismerősöd? egyébként van ennek értelme?
2013. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

"A műszaki vizsgán egy ismerősöm kocsija ugyan ilyen és 2005 óta mindig átment"

Akkor átgyalogolsz vagy átkocsikázol hozzá és megkérded, hogy melyik vizsgahelyen vizsgáztatta az autót és kinek a zsebébe dugta a húszezrest. Aztán onnantól neked is le fog vizsgázni az autó ugyanezzel a módszerrel.

2013. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért van értelme mert van hozzá mindenem csak fel kell szerelni. Az ismerősömet meg soha nem állították meg.
2013. aug. 23. 08:56
 5/15 Wadmalac ***** válasza:
100%

Mivel az autó biztonságát nem befolyásolja (a szettként kapható "lambo-ajtók" a szabályos oszlopi pontokon rögzülnek és a zárszerkezet sem változik, csak a nyitásirány, a kérdésben említett gyengülés nem történik meg), nem lehet belekötni.

Viszont szerintem ne rakd fel Swiftre, tuningtalálkozókon ki fognak röhögni. Ez már nem "trendi". Tecsóparkolóban praktikus, de ezen kívül nem jó semmire.

2013. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se trendi :) [link]
2013. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem ezt hagyd. Először nem tudtam mi ez, de ahogy megnéztem a képet, elröhögtem magam. Ennyi erővel már akkor légterelőket is felszerelhetnél meg egy dísz SPM fokozat gombot, sőt még előre egy oda-vissza kúszó piros led-es lámpát is és ha a rendőr nem látja be is kapcsolhatod. Lehet jól nézne, de egy Swiften ez nevetséges xD
2013. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért nevetséges minden tuning, ami Swiften van? Miért más egy Swift, mint egy Corsa? Ezeket a "kiröhögömaszviftet mer' szar" dumákat sose értettem...

Ha beleillik az összképbe a lambóajtó, akkor tedd fel, nyugodtan. Ha nem, akkor hanyagold. És ne nídforszpíd felirat díszítse az autót, mert az valóban röhejes - nem csak Swiften.

2013. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!


Képzeld el, hogy a kérdezőt elküldi az anyja a boltba 1 kg lisztért. Megvette a lisztet, megy a kocsija felé, elkezd matatni vele az ajtón, mire kinyitja majd felfelé nyomja a lambó ajtót. Bedobja a lisztet, beszáll, lehajtja az ajtót, beindítja a motort majd elpöfög a Suzukival a füst felhőben.


Én is Swiftes vagyok és nem utálom a Swifteseket, de azért ne mondd már, hogy nem kuncogtál el a gondolaton :)

2013. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem minden tuning nevetséges, ami a Swiften van, csak elég gyakori áldozata a nevetséges tuningnak. Az olcsó autóknak úgy látszik ez a sorsuk, de igaz ez pl. az Opel Calibrákra is, rengeteget elcsúfítottak, mióta olcsón lehet hozzájutni :(
2013. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!