Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » III-as golfból melyiket...

III-as golfból melyiket érdemes megvenni? AZ 1.4 tényleg gyenge, jobban megéri az 1.9tdi vagy ez baromság?

Figyelt kérdés
hozzáértők írjanak lehetőleg
2013. aug. 20. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
persze h jobb a tdi,van nyomatek,es ot literrel elmegy,az 1.4 8szelep libakergető,és városban beveri a 8-9et
2013. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.9 tdi (90le, vagy 110le) azért az nem megy rosszul, és nagyon jól is fogyasztanak. 5literrel el lehet járni vele. az 1.4 az nekem kicsit gyenge tényleg, ahogy te is mondod, és a fogyasztásukra is panaszkodnak, de ez is változó, valaki esküszik a 6 literre, valaki meg képes megetetni a 8at is vele, de ez lábmérettöl függ :) szóval én a dízelre szavazok
2013. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is az 1.9 TDI a jobb, nagyobb nyomaték több loerő és persze pénztárca kimélő üzemanyag részéről :))
2013. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!