Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sinson gagyirezóról mit...

Sinson gagyirezóról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
nem azért akarom hogy 120al mennyek e jobbhangja legyen,meg ez jobban is nézki,mi a véleményetek róla?

2013. aug. 17. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Súlyos ízlésficamod van ha szerinted az jól néz ki. Hangja csúnya repedfazék, és teljesítményben is fogja a motort, egy gyári B-s kipufogóhoz képest.
2013. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tervezett rezó sem tetszik simsonon. Bár tervezett rezóval éppen lehet normális hangja, de külsőre akkor sem jött be. Szerintem a gyári kipuffal van a legszebb hangja, meg az passzol is az egész motorhoz. (persze olyan gyári, ami nincs teljesen kibelezve).
2013. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a gyári a legjobb a motornak, tervezett rezónak pedig akkor van értelme, ha a motor meg van csinálva 60-asra vagy 70-esre, 4 felömlővel.


A gagyirezó speciel nekem tetszik kinézetre, szép, meg minden, csak ne lenne ennyire....hogy is mondjam....gagyi. :)

Átalakítva persze már jó, de alapból fogja a motort, túl nagy a fojtás benne, ráadásul a hangja is olyan, mint egy repedt fazék (ezen egy kis gyapot segít).

2013. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!