Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A VW 1.6-os benzinmotorja...

A VW 1.6-os benzinmotorja miért olyan legendásan sz@r?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy 10 litert fogyaszt, de még is nagyon lomha, erőtlen?
2013. aug. 15. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szar.
2013. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az mondja hogy lomha, akinek soha nem volt ilyenje. De a 10 liter igaz.
2013. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összehasonlíva egy modern turbós p@köszörûvel többet eszik, kisebb a nyomatéka, lassan reagál, forgatni kell, nehéz. Egy szóval elavult.

Viszont egyszerû, megbízható, könnyû javítani, de többnyire nem kell. Semmivel sem rosszabb a vele egy idôben fejlesztett motoroknál.

2013. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam a magyarázatot. Belinkelem, később hátha érdekel valakit.



[link]


[link]


A grafikonon is látszik, hogy baj van - 3000-es fordulatig éktelen nagy gödör tátong a nyomatéki görbén. Ez egy kellemetlen motor, a valóságban is. -Totalcar

2013. aug. 15. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Azért sz*r, mert már a Golf is túl nehéz neki, és csak erőlködik szerencsétlen. És amúgy is egy rossz motor, alapból sokat fogyaszt, és ősrégi, szereti az olajat csipegetni és még sorolhatnám.
2013. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!