Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért jobb szerintetek 1...

Mért jobb szerintetek 1 simson 1 jawa mustangnál?

Figyelt kérdés

Szerintem a 2 motor között szinte semmi külömbség nincsen.

Volt Simsonom és Mustangom is de egyiket se kellett még szerelnem sose hagyott cserben,megvételnél megcsináltam gyújtás, gyertya csere , meg apróságok és mentek.

sebességre meg ugyan úgy mentek a simson jobban gyorsult de végre ugyan az volt!


Csak szeretném végre megtudni hogy mért utálja a mustangot mindenki.



2013. aug. 15. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem utálom sőőt :D

Volt simsonom is és igazad van kb ugyanazt tudja.

Aki szidja a mustangot a nem ért hozzá.

Nekem is van egy hibátlan állapotban lévő tehát gyári fényezés új kerekek eléggé jól sikerült.Blokkja fel van újítva(japán csapágyak nem kínaival) és sose hagyott ott.Defekt volt de az melyik motoron nincs?:De hazajöttem így is mert gyári gumi eléggé kemény :D

Karbantartás az alap dolog pl bovden olajozás,kerékcsapágy zsírozás,teleszkóp zsírozás stb..

Meg persze a jó minőségű olaj használata.

2013. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz!?


Mustangon az ülés kénylemesebb szerintem, A Simsonba viszont a pörgését szerettem :))


Mustangba hosszabbak a sebességek.


Mindegyikbe volt jó rossz egyikbe se mind2 motor jó volt a simson szebb sokkal viszont, mustang már olyan csúnya hogy szép :))

2013. aug. 15. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyival jobb, hogy több van belőle. Ergo könnyebb lakatrészt szerezni (de Mustanghoz se nehéz).

No meg az is közrejátszik eben, hogy Mo.-on első váltós motorja szinte mindenkinek egy Simson volt. Nekem speciel egy Jawa Ideal jutott az 50-es időmben (Mustang blokkos), és a mai napig nem bántam meg. Minden egyes részét imádtam, fantasztikus moci volt. Kár, hogy már nincs meg.


És valóban, kb azonos a végsebesség mindkettőnél. Viszont Mustangból, ha jól tudom, létezik 2LE-s változat is, és az a gyakoribb nálunk. Na, az harmat gyenge.


De, a végére mondok még valamit: apám szerint már a 70-es 80-as években is a Simson számított a menőbbnek, a Mustang a szegény ember igáslova volt. Ez is közrejátszhat ebben.

2013. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van :) régen a simson csak a gazdagabbak motorja volt! De amúgy a 2 lovas mustangnak nem sok átalakítás kell mert maga a blokk ugyan az úgy tudom :)
2013. aug. 15. 13:22
 5/7 A kérdező kommentje:
mint a 4 lovasnak
2013. aug. 15. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el van olyan ember aki jobban szereti a mustangot mint a simsont.


És hogy miért?

Mert egyre ritkább, és van akinek az a forma világ jön be.

2013. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt számdékomban bántani a mustángosokat sőt én is szeretem a vadˇˇ gépeket :))
2013. aug. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!