Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg létezik ilyen?

Tényleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


kamu vagy tényleg van ilyen?



2013. aug. 8. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi, hogy vett egy lepusztult roncsot és rendbetette, vagy mi?

Az oldalon a tulajok véleményét lehet olvasni, az írnak amit akarnak.

2013. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de 280-al megy csak úgy mintha mindennapos lenne és ezt le is írja nyíltan?
2013. aug. 8. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt mi van ha leírja? Én meg városban mentem már párszor 200-al, Budapesten. Azt akkor mi van? Nem kapott le akkor trafi, innentől kezdve leírhatja nyugodtan. Nem írt le konkrétumot, hogy hol, mikor.. Meg ha le is írná, akkor sincs semmi, mivel nem vonhatják felelősségre már. Nem készült se video, se fénykép, az égvilágon semmi. Meg aztán mondani bármit lehet.


Na meg jah, jól átb@@szták a fejét egy széthajtott ronccsal azt kész.

2013. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
200 al. na persze...
2013. aug. 8. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért olyan hihetetlen a 200 Budapesten? Én is toltam már éjjel a Nagykőrösi úton kifelé 190-nel - igaz nem vagyok büszke rá, Budapest táblán belül volt... Gondolom nem a belvárosban verette két kilóval. :)


A népítéletről csak annyit, hogy amikor megírta a srác akkor kirakta ide is, hogy mia véleményünk. Hááát kapott hideget-meleget bőséggel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__43..


Egy 4 literes benzinessel simán lehet pályán mindenféle erőlködés nélkül 280-nal veretni, akár minden nap . Persze nem szabályos meg elítélendő de messze nem a lehetetlen kategória.

2013. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

milyen kocsijaitok vannak hogy így nyomassátok???

gondolom pénzetek is van ha esetleg jönne a bünti.

Nekem a suzukim max 170-nel megy, de 100 km amíg kiforogja

2013. aug. 8. 23:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyémet másodikban bele lehet küzdeni a 160-ba :P


http://www.youtube.com/watch?v=PwrPUp0AKiM


Amúgy én nem szoktam száguldozni,néha autópályán gyorsabban megyek,ha nincs forgalom. A legtöbb trafis büntim úgy született, hogy 50-es táblánál/településhatárnál belegurultam 69-70-nel :/

2013. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!