Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xenon fényerő csökkentés?...

Xenon fényerő csökkentés? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 05:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla, de ha akár egyetlen apró repedés is van a fényszórón, amit nem lehet csak úgy észrevenni, szökhet a gáz, és akkor elképzelhető.
2013. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Una válasza:
Ez sajnos természetes és az is, hogy egyre inkább a kékes tartományba tolódik a fénye ahogy öregszik. Ha pótolod alacsonyabb, napfényhez(3500K)közelebbi értékűt vegyél. Az látszik a legjobban, a színek természetesen jelennek meg és a szem is jobban tolerálja ha sokat vezetsz éjszaka. Ez még a későbbi eltolódással együtt is jobban látszik amikor öregszik.
2013. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne, ez is izzó, ez is elhasználódik. Én 3 évente cserélem, mert kb. akkor veszem észre rajta, hogy már jóval gyengébben világít, mint újkorában. És az is igaz, hogy kék lesz a fénye, amikor beraktam az egyik lámpába az újat, a másikban a régi volt, az új szinte sárgának tűnt a régi mellett.
2013. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nandras84 válasza:
Az izzó falán belül egy vékony "tejszerű" vagy sötét réteg keletkezik, ez csökkenti a fényerőt. Gondolom a az elektrodák elégnek és az égéstermék lerakódik. Egy idő után pedig egyik naprol a másikra nem fog begyujtani csak villan egyet.
2013. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!