Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Swift vagy első generáció...

Régi Swift vagy első generációs Toyota Yaris?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás, hogy az autóknál a méret a mérvadó. Anyagösszetétel és gyűrődési zónák ugyanúgy befolyásolják. Előbb említett dolgok és a méret EGYÜTTESÉVEL kapunk egy biztonságos bódét. :)
2013. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ép azért írtam azt is hogy a kor is számít4 mert fejlődött a biztonság tecnika de ha pl össze hasonlítunk egy 20013 Toyota Avesinst Egy 2013-mas Toyota yarissal az avensis fog nyerni és miért mert nagyobb nehezebb autó.Nyílvén egy újabb kisautó lesz olyan biztonságos mint pl egy 25 éves lada.

De az előző kommentemben is írtam hogy a méret súly és évjárat.Miért nem lehet végig olvasni a kommenteket normálisan ?

2013. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
DE amúgy meg a méretre a teher autó is autó és simán eltol egy 30 éves ifa egy 2 éves BMW X6 vagy egy Toyota Land cruisert
2013. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te éppenséggel mire gondolsz. De az, hogy egy autó 8 méter hosszú limuzin, nem azt jelenti, hogy biztonságos is, csak azért, mert 2013-mas.


"Miért nem lehet végig olvasni a kommenteket normálisan ?"

Na látod, ezt én sem értem...


A gyűrődési zónáknak és az anyagok használatának semmi köze nincs a naptárhoz...

2013. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tese érted hogy én mit mondok :D Na ezt jól össze hoztuk Egyikünk sem érti mit akar amásik.

Ahogy te mondanád a naptárnak igen is sok köze van hozzá.Mert ép ere írtam a 2013 autót meg a ladát amíg a ladának 0 a gyűrődési zónája hiába vastag a lemez rajta úgymond xart sem ér mert nem nyeli el a becsapódás erejét.erre írtam azt hogy amodern autóknak sokkal jobb a biztonság faktora mint egy 25 éves xx márkájú autónak még akkor is ha kicsi is.De egy nehezebb nagyobb régi autó akkor is eltólja ayarist anyi hogy agyűrűdési zóna hiánya miat lehet hogy anagyobb autóba se maradnak életbe de a yarisban biztos hogy összelapúlnak mint egy harmónika.Szóval kis autónál a gyűrődési zóna sem nagy valami mert az sem véd meg a haláltól ha egy hülye az x5 BMW jével szemből beléd mászik így mindegy hogy mi az embléma akocsin kisautó kis autó és kész.Azonos korban anagyobb autó mindig biztonságosabb lesz mit egy kicsi,kivéve ha a kicsi kocsik nincsenek kicsövezve

A Toyotás példán meg nem tudom mit nem értettél vetem példaként két modern autót egyforma gyártási évvel,egy 2013 yarist és egy 2013 avensist az avensis hasonlítottam össze a yarissal,ezen nem tudom mit nem értettél 2 modern autó egy gyártótól csak az egyik a minimum a duplája a másiknak hosszabb or merevebb karosszéria nagyobb súly az avensis mellett áll ezzel szemben nem igen űllnék egy kis yarisban teljesen mindegy ha suzukiban ülne az ember,.De mint mondtam autót nem azért kell venni hogy összetörje az ember aki meg így áll hozzá hogy úgyis balesetem lesz az ne vegyen autót.

2013. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy meg miért mondod hogy nincs köze a gyűrődési zónának és az anyagok használatának a naptárhoz most én is BMW fogok felhozni mert ezt a márkát mindenki ismeri.

Pl van két BMW525 az egyik 1988 a másik 2013 azt ne mond hogy egyforma a töréstesztje amíg a 88 a mai viszonylatban jó ha eléri a 3 csillagot ezzel szemben a 2013 5 csillagot kap .Tudom ott asok kütyü meg minden az újakban de ha csak az anyagfelhasználást és a gyűrődési zónát is nézed a modern BMW-jé sokkal jobban elnyeli az ütközés erejét mint a 3 mm vastag lemezből készített 88 évjáratú.Csak ennyi köze van a naptárnak hozzá semmi más!

Remélem már érted hogy mit akartam makogni :D

2013. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!