Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogyan bírtátok kivárni,...

Ti hogyan bírtátok kivárni, hogy az új autótok elkészüljön?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam meg a jogsim és tegnap bementünk egy autószalonba ahol megrendeltünk egy új BMW-t, de csak egy hónap múlva lesz kész. Addig apa régi jaguárjával járok, de nem tudom hogy bírom ki még ezt az 1 hónapot.

2013. aug. 7. 19:31
1 2 3
 1/25 Sinead ***** válasza:
100%
Hiszi a piszi.
2013. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Dörmögő ***** válasza:
93%
Addig hülye kérdéseket tettem fel a gyakorin.☺
2013. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Dörmögő ***** válasza:
Tudom mit érzel. Én is egy hónapot vártam mire a szerelő rendbe rakta a zsigát. (na jó nem ☺)
2013. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy újjabb provokatív kamu kérdés. 1 hónap, ugyan már öcsém. Én anno majd 2 évet vártam a Pagani Zondámra:) Pár hétbe nem fogsz belehalni:)
2013. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nemtökm1? nem lesz attól neked jobb :)
2013. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Sehogy, azért lett fehér helyett világoskék autóm, mert bementem a legközelebbi márkakereskedésbe, rámutattam a frissen kijött modellre, hogy olyat szeretnék, kombit és dízelt a magasabb felszereltséggel. Azt mondták, hogy egy darab van az országban ami szabad, világoskék metál.

Mondták, hogyha várok 3 hetet lesz választék.

Mondtam, hogy nem érdekel, itt a kp.


És másnapra volt autó.

2013. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Sinead ***** válasza:
Agent, milyen autóról van szó?
2013. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Dörmögő ***** válasza:
83%
Gyári állapotú Focusa Van.☺
2013. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ezt biza a jogsi előtt kellett volna megrendelni, akkor nem lenne ilyen "súlyos" probléma ;)

Én másfél évvel a jogsi előtt vettem motort :P

2013. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Aha, Focusom van, a kettes széria legelejéről. 1.6TDCi, az erősebbik verzió - a vállalkozásunkra vettük, akkor volt olyan forgalom és annyi kp, hogy azzal mehettünk autót vásárolni beszámítás nélkül. Most meg semmi sincs, na de nem szabad panaszkodni, mert sírni mindenki tudna valami miatt... :P :D
2013. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!