Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 éves érettségi találkozón...

20 éves érettségi találkozón nektek nem lenne kellemetlen egy ilyennel megjelenni?

Figyelt kérdés

Most tartottuk és volt osztálytársam, egész éjszaka az autóról beszélt, hogy mekkora álma vált valóra ezzel. Miért jobb mint a mai autók stb. Persze nem szóltam rá semmit.

Ha 39 évesen ilyen kocsim lenne, én inkább taxival jöttem volna.

Nem a konkrét autó, de erről van szó:

[link]

Szerintetek is égő ennyi idősen?


2013. aug. 7. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Ezek után kíváncsi lennék a te kocsidra, bunkó.


A mai szappantartóknál pedig én is szívesen választanék egy ilyet, mert ebben legalább még megvan az anyag, és nem rohad le 10 évesen.

2013. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*szívesebben
2013. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem a 3-as Golf az égő, az viszont furcsa, hogy egész este a kocsiról beszélt. 39 évesen már legtöbbször más dolgok vannak a központban, esetleg nagyobb álmok.


20 éves érettségi találkozóra (bár még csak a tizedik lesz aktuális) én biztosan nem autóval mennék - hát ki fog helyettem inni a bandával, akikkel még mindig rendesen tartjuk a kapcsolatot? :P

2013. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pedig ez egy nagyon jó autó, miért is lenne ciki?
2013. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos kocsi, miért kéne ezt szégyellni?
2013. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor én mitszóljak egy 1972-es Mercedes w115 220d-vel járok már jó pár éve. Nekem az élt színvonal fontosabb mint egy autó. A legtöbb ember aki csak státus szimbólumnak vesz autót alig tudja fenntartani annyi pénze van hogy elmegy a szomszéd faluba vagy a pláza elé mert nincs pénz benzinre.
2013. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Miért lenne égő?

Valakinek még ilyen sincs. Egyébként meg lehet hogy tellene neki újabbra de neki ez tökéletesen megfelel.

2013. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért, ha neki ennyire tetszik, akkor örüljön neki, sőt, szerintem sincs benne semmi kivetnivaló, úgy néz ki, mint ez AUTÓ.
2013. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bajer ***** válasza:
Nekem nem tölti le a fotót. Milyen típusú kocsiról van szó? Letöltöm gugliban.
2014. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!