Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 éves érettségi találkozón...

20 éves érettségi találkozón nektek nem lenne kellemetlen egy ilyennel megjelenni?

Figyelt kérdés

Most tartottuk és volt osztálytársam, egész éjszaka az autóról beszélt, hogy mekkora álma vált valóra ezzel. Miért jobb mint a mai autók stb. Persze nem szóltam rá semmit.

Ha 39 évesen ilyen kocsim lenne, én inkább taxival jöttem volna.

Nem a konkrét autó, de erről van szó:

[link]

Szerintetek is égő ennyi idősen?


2013. aug. 7. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, te is olyan ember vagy, aki a külsőségekre ad.
2013. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mi az égő egy kocsiban. Nálam az autó csak egy Közlekedési eszköz ami elvisz A-ból B-be. Az a lényeg hogy ne legyen lepusztulva és ennyi.


Sajnos sok embernek státuszszimbólum a kocsi.....

2013. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora egy f@@szkalap vagy kérdező, te jó ég.. :DD vicc..
2013. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy normális autó,jó sokminden belefér,ha van 1-2 gyereke,akkor ennél kevés praktikusabb van.


Ha szerinted ezzel ciki megjelenni,az el is mond rólad mindent.

2013. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gáz, hogy emiatt képes voltál kiírni egy kérdést. Meg, hogy az autója miatt cseszegeted. Meg, hogy a külsőségekre adsz. Mit foglalkozol te vele? Ha neki erre volt pénze, ez tetszik neki, akkor neked miért fáj? Nem mindenkinek megy ám olyan jól, mint neked.....


Remélem látja ezt a kérdést volt osztálytársad és soha többé nem szól hozzád. Én ezt tenném, mert ez tényleg nem túl emberi magatartás.

2013. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De egész este erről beszélt, hogy mekkora álom. Pedig 2-3 havi fizetés csak.
2013. aug. 7. 15:13
 7/19 Dörmögő ***** válasza:
100%

Valóban lehet hogy csak 2-3 havi fizetés. Bár ha azt vesszük hogy sokfelé mennyire "megfizetik" a munkát akkor lehet az még akár 4-5 hónapnyi fizetés is, plusz havi 90-ből nem kis teljesítmény fenntartani sem. Egyébként szerintem te vagy a nagyon is ciki a következő mondatod miatt: "Ha 39 évesen ilyen kocsim lenne, én inkább taxival jöttem volna."

Legközelebb inkább tartsd meg a véleményed magadnak, és akkor nem fogják lapáttal dobálni rád a fikát a stílusod miatt.

2013. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértve a kérdezőről eddig írtakkal, azért az se normális, hogy valaki egész estén át veri magát, hogy ilyen kocsija van. Gyakori jelenség, hogy az öreg/olcsó/lenézett márkák tulajdonosai kényszeresen győzködik látszólag a környezetüket, valójában magukat, mennyire jó, hogy ilyen kocsijuk van, nem valami újabb és drágább. Ez szerintem elég szánalmas dolog, de ha valaki így könnyebben el tudja fogadni, hogy neki erre futotta, hadd csinálja. Lehetséges, hogy itt is volt valami hasonló a háttérben.

(Nem kell nagyon fikázni, nekem is 21 éves kocsim van, de nem azért, mert "ez volt a gyerekkori álmom" vagy "ebben még van anyag, nem úgy, mint az újakban", hanem mert erre telik.)

2013. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy. 2-3 fizetés, az inkább 6-7, ha mondjuk 80-90 ezret keres szerencsétlen. Egy ilyen autó itt magyarországon kb 4-500 ezer ft, a jó állapotú. De mégis mi közöd van hozzá? Most úgy őszintén. Meg oké, hogy néhány fizetés, de számolj már egy kicsit. Élni is kell valamiből. Szerintem azt a néhány havi fizetést félre is lehet rakni az egészet? Akkor miből él az ember? Miből fizeti a számlákat, miből eszik? Látszik bejött az élet, elfeledkeztél a spórolásról. Hogy hogyan is megy..


Egy autóra ma magyarországon rohadt nehéz már összespórolni is, nemhogy még fenntartani is. Szerintem ha ennyire zavar és égő neked volt osztálytársad autója, javaslom soha többé ne is beszélj vele, inkább a gazdag cimboráiddal találkozz továbbra is, akik nem hoznak szégyent a fejedre!

2013. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Szerintetek is égő ennyi idősen?"

Égő, igen. Nem az autó, hanem hogy többnek érzi, mint ami. De ha nem a pénz miatt vette, hanem mert szereti, akkor neked a pofád lapos legyen.


Nem mellesleg szerintem az égőbb, hogy nem a saját életeddel foglalkozol a negyven közelében.

2013. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!