Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell a váltószoknyát...

Hogy kell a váltószoknyát leszedni, hogy cserélni tudjam?

Figyelt kérdés

Vettem a Borámhoz egy új váltószoknyát. 1500 Ft-os kínai műbőr.

A minősége ehhez képet jó szerintem. Viszont nem tudom a régit leszedni. Van egy fém gyűrű rajta, de nem tudom hogyan kéne meglazítani, hogy elengedje. Vagy azt kell egyáltalán meglazítani ? Ráadásul az új szoknyán ez a gyűrű sem ugyanolyan. Az eredetin van egy kis kiugró rész rajta, amit vettem azon pedig egy sima kör...



2013. aug. 6. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Így már világos, köszi !


Mondjuk elég barbár megoldás, hogy azt a bilincset csak így lehet leszedni... Meglehetne ezt oldani egy imbusszal vagy akármilyen csavarral is... na mindegy.

Ilyen bilincset, amit le kell vágni róla, aztán azzal újra rászorítani kapok autó alkatrész boltba ?

2013. aug. 6. 19:12
 3/3 anonim válasza:
Régebbi borában, amelyik váltószoknya alja gumis, annak először a 2 oldalát kell benyomni aztán szemből.
2015. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!