Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bitumenes alvázvédőt mivel...

Bitumenes alvázvédőt mivel tudom leszedni?

Figyelt kérdés
Most készülök alvázvédőzni bitumen alapú alvázvédővel, de azt írja hogy csak két évig védi az alvázat. Akkor mi lesz két év után, mivel tudom majd leszedni mielött újra lekenem vele? Higító oldja? Köszi a választ :)
2013. júl. 12. 03:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű, két év múlva újra fújod.

Valószínűleg lett már alvázvédővel kezelve a kocsi és gondolom most nem szeded le a régit?

Csak simán kend le vagy fújd le és kész.

Egyik kollégám mondta, hogy ők régen egy porszívóból csináltak fújót.

Lefújták - irány a határ, hogy verődjön fel egy kis por - újra lefújták - megint kimentek a határba.

Ezt addig csinálták amíg tényleg nem lett egy jó vastag réteg az alján.

Gondolom sejted a homok azért kellett, hogy vastagságot adjon.

Ha csak simán alvázvédőt használsz akkor menj végig a felületen többször is, kicsit várj a két réteg között ne, hogy megfolyón.

2013. júl. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a jó bitumenes kenhetőt miért kéne több rétegben felvinni? Elég vastag az már szerintem egy rétegben is.
2013. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyedben nem aggódnék a két év élettartamon, mert nem fog annyit bírni.

Amúgy ott ahol esetleg kicsit hámlik ami a kocsin van snitzerrel vágsz eggyet a végénél és lehúzod a foszló részt. Átfújod az újjal és kész.

Ami jól rajta van minek piszkálni, annál vastagabb.

2013. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!