Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortol kezdhetem el...

Hány éves kortol kezdhetem el a jogsit autora? 1992. augusztusi vagyok akor már elkezdhetem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, már le is vizsgázhatsz belőlle, ha megcsináltad a tanfolyamot. Ha nem vagyok bukásra ítélt matekból, akkor 17 múltál. xD
2009. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már elkezdheted, sok sikert. Ja, és iratkozz fel ide, nagyon hasznos: [link]
2009. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,csak nem tuttam h felvitték e a korhatárt!
2009. okt. 26. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem, mire gondolsz, ezt én se tudom, de az alapokat tanulni már suli nélkül is elkezdheted, sőt, nem árt, ha egy kis alap tudásod már van előtte elméletből, én is így fogom majd elkezdeni, előbb egy alap tudást összeszedek elméletből, könyvekből, meg erről az elsősegély oldalról, jönnek a hírlevelek rendszeresen, és ha már késznek érzem magam, akkor megyek a tanfolyamra.
2009. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most kezd el. Én szeptemberben lettem 17 és előtte már csináltam a rutint. Szerdán megyek forgalmi vizsgára. :D
2009. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!