Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xsara picasso távirányitos...

Xsara picasso távirányitos központi zárja nem müködik mi lehet vele?

Figyelt kérdés
kicseréltem az elemet,feltöltöttem az aksit de se közelről se távolrol nem müködik.Pedig nem volt semmi baja ezekelőtt.
2009. okt. 25. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicserélted az elemet, na ott a hiba, kódolni kell a kulcsot. De nem tudom ennél az autónál hogy kell. Könyvébe lehet le van írva.
2009. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem írják ezt le hogy hogy kell kódolni, a Fordnál is azt írták hogy egy Ford szervizbe kell vinni.
2009. okt. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elállítódott kódolás és "csak" újra össze kellene szinkronizálni az autót a távirányítóval. Ez a jobbik eset,mert az is lehetséges hogy, elromlott valamelyik elektronikája. A szinkronizálást a márkaszervízben megcsinálják,pillanatok alatt.
2009. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elromlott.
2009. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha jó az elem,akkor irány a márkaszervíz be kell tanítani úgymond.
2009. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, már nem aktuális de csak gratulálok annak aki azt írja hogy szervizbe kell vinni ezért...

Be kell tanítani a kulcsot, de ezt leírja a kézikönyv is, Radio plus módban kell nyomva tartani a gombot.

2013. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!