Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 93" körüli s merci még...

Egy 93" körüli s merci még mindíg maffia autónak számít?

Figyelt kérdés
Mire gondolsz, ha egy ilyent látsz full feketén lesötétített üvegekkel?

2013. aug. 4. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Seres, pont azért jutott ez az eszembe.
2013. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Inkább arra gondolok, hogy egy mellékállásban gengszterkedő álvagány csöves ül benne, akinek nincs pénze egy igazi ("maffia autóra")


Egy maffia autó induló értéke millióktól kezdődik, nem pedig néhány százezertől.


Egyébként nekem is bejön a W140. Ha sok pénzem lenne, biztosan lenne egy a gyűjteményemben a 20 állásos garázsban, de biztosan nem azzal akarnám megmutatni hogy kivagyok, és nem is ezzel mennék büntetni a mindennapokban:)

2013. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azért kérdem mert az apám ilyent akar venni (nagy merci rajongó) és csak, mert ezt hallottam róla, hogy ez inkább az ilyen maffiózó stílusú kocsi volt régebben :)
2013. aug. 5. 00:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát láttam W140-est, amelyik tök átlagosan nézett ki, csak közelről láttam, hogy egy Merci, de inkább egy régi Mercinek tűnt, nem volt valami feltűnő.

És láttam S500-as W140-es Mercit, full fekete, sötétitett ablakokkal, csak 50 el ment, de a hideg kirázott a hangjától, messziről fogadni mertem volna, hogy valami 2-3 éves luxusautó, közelről majdnem lehidaltam, mikor láttam, hogy egy gyönyörű W140-es. De valahogy nem tűnt maffiásnak, bár én az új 7-es BMW/ S Merci/Audi A8-ban sem a maffiaautót látom, lehet velem van a baj.

Na de egy újszerű állapotú W140-es Merci árából lehet venni 4-5 éves makulátlan Audi A6-ost például, amiben ugyancsak a maffiaautót látják sokan. Szóval a W140-nek mai napig megvan az ára.

2013. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

w202 gazdaja vagyok.

Gondol mindenki amit akar.

Szepseget az osszerakot autot latom ami biztonsagos es szeretheto.

Maffia autonak hiszik hat legyen de szerintem errol inkabb az elegancia szol.

2014. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!