Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti f12 100hoz szeretnék...

Malaguti f12 100hoz szeretnék variátor meg kuplongott szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne igazából hogy melyik jó rá tehát az sima 50 is jó rá vagy másik fajta motorban is ez a blokk van csak nem tudom még melyikbe! Ha estleg valaki tudna segiteni hogy mi a gyári gyertya száma mert szerintem nem az van benne

#MAlagutif12100
2013. aug. 1. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap kikeresem a gyertya számot neked. Variátor:www.scootershop.unas.hu. ha nincs a webshopba írj nekik emailt :-) Am hova valósi vagy?
2013. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most br8es van benne de egy anya rá van tekerve plusszba valaki a sima 50ét hasznàlja de ugye ez teljesen màs blokk. Budapest
2013. aug. 6. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello első vagyok. Én Érdi vagyok és egy 100ccm-es Yamaha Aerox tulaja. A Malád gyári gyertyája Champion RL78C, Ennek az NGK megfelelője NGK BR7HS. Ha bármi kérdésed lenne még szívesen segítek ,akár privátba is írhatsz vagy ha érdekel facebookon is felvehetjük egymást. Én magam szerelem a motorom ,tehát tudok ebben abban talán segíteni :)
2013. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NEm tudom elvileg gyári a hengerem!! És az utakon verek minenkit runnert meg a többi társait és mindenki szidja a morinni blokot ez negy mint a golyó nem tudom mi ezel a probléme?? Jó ha meg áll furni kell de utána jöhet bárki szinte edig egy egy brugman vert oda azota senki mint ROBOGÓ kategoria
2013. aug. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!