Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől gyenge a robogóm?

Dedd kérdése:

Mitől gyenge a robogóm?

Figyelt kérdés
Malaguti f12-esem van, elég régi, de elvileg ez nem baj. Ha elindulok vele, alig húz, emelkedőn lassú, és úgy egyébként is óra szerint legfeljebb 70-et megy ha egy percig folyamatosan tudom nyélre húzni. Nemrég szaggatta le az ékszíjat, cseréjekor megnéztem a variátort is, mert a kuplung nagyon zörög csörög, de csak sztenderről levéve ad ki ilyen hangokat. Nem találtam nagyobb hibát, kár hogy mondjuk alig értek hozzá..szóval valakinek lenne valamilyen ötlete? Egyrészt a lomhaságra, másrészt a variózörgésre. Köszi

2013. júl. 9. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A lomhaság szerintem a karburátorral lesz összefüggésben. Pucold ki, majd állítsd be rendesen.
2013. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a karbit hogy kell leszedni a csatlakozásairól? el lehet nagyon rontani?
2013. júl. 9. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy régi. Gondolom megérett már a kopó alkatrészek cseréje...(görgők,szíj,kuplung stb...)
2013. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!