Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett ilyen gyenge a...

Miért lett ilyen gyenge a robogóm?

Figyelt kérdés

Van egy yamaha bws spy tipusu robogóm és 70-es henger volt rajta meg sportkipufogó és 4g os görgők.

Egyszer kiesett a tűgörgő és szétment a dugattyú megmaródott a henger és a hengerfejbe belevoltak fúródva a tűgörgő darabkái.

A robogóra vettem egy új 50-es hengert meg vettem rá egy új variátor szettet is szíjjal görgőkkel.

Az új cucokkal összeszereltük viszont hozzáteszem hogy nem volt több pénzem másik hengerfejre így azzal lett összerakva annyi hogy csiszoltam rajta de a lyukak rajta maradtak meg a maródások.

Most úgy érzem hogy a motor nagyon gyenge de nem tudom hogy mitől mert eddig a végsebessége 85km/h és jó gyorsulás volt most így pedig 55km/h max és gyenge gyorsulás. Mi lehet a gyengeségre utaló jel?

Mit


2013. júl. 9. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha sokat csiszoltál, akkor most neked nincs kompressziód szerintem. Jobb ötletem nincsen.
2013. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most azt nem kérdem meg, hogy be volt e járatva az 50-es hengerrel.

De minden bizonnyal a hengerfej végleg kezdi megadni magát.

2013. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát még jó hogy nem gyorsul úgy meg megy annyival mint régen amikor

1 az új hengert be se járattad

2 azt írtad hogy 70-es henger volt rajta,még jó hogy nem megy annyival amikor 70-es helyett 50-est vettél


egy 50-es henger nem is fog menni 85-tel,amit meg most megy az kb a normál egy 50 es hengernél

2013. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!