Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 tanfolyammal kapcsolatban...

A2 tanfolyammal kapcsolatban kérdések?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt lehet kb letenni?

Milyen felszerelés kell a vizsgázáshoz?

Rendszerint mekkora motorokkal szoktak vizsgázni?



2013. júl. 30. 20:14
 1/5 anonim válasza:

Nekem köbö másfél hónap alatt meglett azt hiszem. A motorozáshoz és a vizsgához is kötelező a bukó, protektoros kabát, naci kesztyű, és a hosszúszárú cipő, de akinek nem volt, az kapott ilyen tépőzáras protikat. Én egy Kawasaki ER5-ön tanultam. A motor kicsit szét volt, úgyhogy azt is külön meg kellett normálisan tanulni kezelni :D Ja és nem is buktam, úgy másfél hónap, és most várom a jogsit immár 1 hete. remélem megjön hamarosan.

Sok sikert, és Széles utat! ;)

2013. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazság szerint eredetileg könnyített A1-et akartam letenni, de aztán felvilágosítottak, hogy már nem lehet továbbképzést tenni róla, csak az A2-ről A-ra. Úgyhogy marad ez, még ha drágább is.
2013. júl. 30. 20:33
 3/5 anonim válasza:
Én is ilyesmi cipőbe járok.
2013. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt lehet kb letenni?

kb 2 hónap

Milyen felszerelés kell a vizsgázáshoz?

Ha jófej az oktatód én vannak cuccai akkor ő majd ad neked vizsgára de amúgy protektoros kabát,motoros cipő,bukósisak,kesztyű,és még nadrág is kéne de jó a farmer is

Rendszerint mekkora motorokkal szoktak vizsgázni?

Én ezen a héten vizsgáztam le a2-ből egy 500ccm-es kawasaki gpz-vel

2013. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a részletes választ.
2013. aug. 1. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!