Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanfolyammal kapcsolatban...

Tanfolyammal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeretnék kutyakozmetikus okj-s képzésre jelentkezni Egerben, vagy Miskolcon, de egyszerűen annyira lehetetlen vagyok, hogy nem találok.

Amit találok az mind Pesten vagy még annál is messzebb van.

Ha valaki van itt köztetek, aki Miskolcon, vagy Mgerben, vagy ezeknek a vonzáskörzetében csinálta meg a képzést, kérem írjon, vagy segítsen!

Ha linket tudtok küldeni azt is nagyon megköszönöm, csak lehetőleg olyat, amit nem rég frissítettek, mert találtam egy kettőt, ami itt van a környéken, de több, mint egy éve frissítették, és az már nem biztos, hogy indul.


A segítséget előre is köszönöm, és bocsánat, hogy ennyire bamba vagyok, de holnap érettségizek, és teljesen szét vagyok esve, csak most szóltak, hogy sok helyen még szakmára is június 20-a a határidő a jelentkezésre, és kicsit beparáztam, és még jobban szétszóródtam fejben:S


2013. jún. 16. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2013. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!