Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Carina?

Toyota Carina?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyen kocsit venni?Mik a tipushibái?

2013. júl. 29. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez macilaci kérdése lenne pedig :)))
2013. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Nyugi első itt vagyok :D

Én csak ajánlani tudom őket persze ha nem hanyag tulajtól veszed.

Nekünk kettő is van a családban 2.0 dízel és 2.0 benzines komolyabb baj egyikkel sem volt.Nagy kényelmes az utastere,kevés pénzért szerintem nagyon jó családi autó.A 2.0 dízelesnek kedvező 5 literes országúti és 7 literes városi fogyasztása van,végsebessége 175-180 km/h .A 2.0 benzines már egy kicsit kéri a betevőt városban 8-9 litert fogyaszt attól függ hogy milyen az ember lába .

A dízeleket ritkán adják el s ha számit a fogyasztás gondolom 2.0 benzineset nem akarsz maradt az arany közép út az 1.6 benzinesek ezekből minimum a 106 lóerőseket érdemes venni,országúton ellehet járni az 1.6 sokkal 6 liter környékén városban 7-8 lityó..Az én dízel carinámon a legnagyobb hiba mikor megvetem a fékek felújítása volt elsőfékekre kellet 2 féktárcsa + a fékpofák,ja az első jobb oldali ajtón nem működöt az elektromos ablak de csak a vezeték volt lecsúszva a kapcsolóról szóval ezt kijavítottam.

De mint minden autónál vétel elött érdemes átnézni az autót.Összeségében érdemes ilyen autót veni legalábbis mink még nem csalódtunk benne.

Itt egy kis infó az 1.6 sokról lírja a fogyasztást stb infót a kocsiról.

[link]

[link]

[link]

és egy pár carina amit érdemes lehet megtekinteni

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze nem kötelező ezeket megvenned :D

2013. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de ezek közül is válogathatsz ha ezt a típusú autót választod.

[link]

2013. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazábó a diesel érdekelne legjobban. Amúgy a gyengébb 2,0d-nek a vmax 165 a 2,0 td-ek 175km/h-t irtak katalógusba,de ez nekem nem nagyon számit.Kicsit félek tőle mert elég ritka japán dieselmotor ez.Mivan ha kijön rajta valami hiba.Neked még mindig ilyen kocsid van vagy már lecserélted?
2013. júl. 30. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már vetem egy 2013-as 2.2 dízel accordot ,de elötte ez volt ezt a carinát még apummal vettük közösen,apám a mainapig használja a miénk egy 1993 évjáratú szóval nem mai darab..A motorjával semmi baj nincsen nem is volt remélem nem is lesz.Egyébként ezzel járkáltam ki németbe addig amíg nem tudtam féra tenni egy saját autóra közel 3 évig jártam ki ezel az öreg szívódízellel.Igaz 120 max 130 km/h-tól még pályán sem mentem többel hogy kíméljem a kocsi motorját,jó egyszer megnéztem a végét óra szerint 175-180 közöt volt sík pálya részen, de mint minden autónál 15 szerintem le lehet vonni belőle,így a valós max km az 160 vagyis agyári adatnak megfelelő .JA nem egyszer tetem meg vele ezt az utat kop kop egyszer nem robbantam le vele.Ha normálisan használja az ember nem hajtja mint egy ökör akkor még igen sok km le lehet nyomni velük.Szóval bocs de így a motor meghibásodásról nem tudok mit írni mert nekünk vagyis már a fatinak nem volt ilyen gond vele.így belegondolva élvezhetőbb autó volt mint a mostani accordom nem volt tele elektronikával az ember sok mindent meg tudd szerelni rajta mert nem túlbonyolított autó,ja és az alkatrész is olcsóbb hozzá mint az accordhoz.Ha gyártanának még új carinákat tutira carinát vetem volna.
2013. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy úgy általánosságban mivel másabb ez mint egy akármelyik másik öreg szívódízel motor? Semmivel ugan az aa baja lehet mit egy xx márka szívódízel motornak pl hengerfejes lesz vagy elkopnak a dugattyúk,hajtókar csapágyak mind rendelhető alkatrészek ha úgy adódig szóval ha netán tán még ilyen baj is lenne van alkatrész hozzá a mai napig és fel lehet újítani a motorkáját :)De egy újabb autó motorjára sincs garancia hogy az nem hibásodik meg.
2013. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaid.Hát majd átnézek egy párat aztán majd meglátom hogy tetszik.
2013. júl. 30. 23:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár hogy dízelekből keveset adnak el
2013. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!