Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto kis remegés alapjáraton?

Auto kis remegés alapjáraton?

Figyelt kérdés
egy 13 éves dízel autóról lenne szó amiben van 250E km,alapjáraton mintha kicsit közbe beremegett volna az autó,de nagyon kicsit...ez mitől lehet?simán a dízel kerregésétől vagy...?
2013. júl. 21. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a sima dízel motor. Én szeretem is ha érezni hogy jár a motor. Nekem a benzines szokott furcsa lenni amikor állok például a pirosnál:)
2013. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Motortartóbakokat nézted már?
2013. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az a baj h nem értek hozzá és nem tudom h hol van ilyen h motortartó blokk.És Ha az a baja akkor az mennyibe kerülne?

autóvásárlás előtt vagyok..az autó szép,hidegen is indult szépen.Csak álló helyzetben kicsit megnyomtam a gázt és mintha kicsit kiremegett volna oldal irányba a kocsi...

2013. júl. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!