Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autón hogyan kell a hátsó...

Autón hogyan kell a hátsó féktárcsát cserélni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy mint az elsőt. Általában csavarok tartják. Mire gondolsz bővebben?
2013. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, rosszul fogalmaztam, tehát hogyan kell féktárcsát cserélni az autón? Elsőt se cseréltem még, de nekem most hátsót kéne.
2013. júl. 19. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kerék le, féknyereg 2 csavar tartja, kitekered, félrehajtod ugy hogy a csövet ne törd meg , ha fém fékcsöves, akkor le kell szedni a nyerget viszont azt légteleníteni kell utána, szoval ha flexicső, félrehajtod, ha megvan, a csavarokat légkulcsal kitekerted, tárcsa le , tárcsa fel, előtte ha már ott vagy tisztítás, kerékcsapány megnéz, ha jó minden tárcsa fel, csavarok vissza, érdemes utánanézni a nyomatékoknak és nyomatékkulcssal meghúzni, , utána nyereg vissza, persze uj betétekkel, ha flexicső volt nem kell légteleníteni, ha leszerelted, feltöltés, és légtelenítés, persze ha a másik oldal is megvan. utána kerék vissza és kész.
2013. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyban függ az autó típusától is!


Nekem pl. nem csak két csavar tartja, mivel együtt van a kerékaggyal, így le kell húzni csapágyastól és vagy átrakni a csapágyakat, vagy azokat is cserélni!

2013. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utána azért érdemes fékpadon lemérni, hogy minden megfelelő lett-e.
2013. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!