Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mutatnátok szép, nagy autókat?...

Mutatnátok szép, nagy autókat? (lent)

Figyelt kérdés

Belinkelnéd a te személyes kedvenced?

Pl:

Toyota Highlander

Volvo xc60

hasonlókat..


Köszönöm:)


2013. júl. 18. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

Személyes kedvencem a Mitsubishi L200! Fateromnak is ilyenje van, nagyon megbízható "kis" autó. Lehet, hogy elfogult vagyok, de a pickupok közül szerintem ez néz ki a legjobban. Természetesen nem az újfajta tojás alakúra gondolok, az speciel ritka ronda lett, de a régebbi, 2000-es évektől gyártott modell nagyon szép, tekintélyt parancsoló. Fogyasztása terepjáróhoz képest egyáltalán nem mondható soknak, terepen is nagyon jól megy. Magyarországon egymás után 4-szer nyerte el az év pickupja díjat és az Európa legbiztonságosabb pickupja díj is az övé. Én csak ajánlani tudom, használtan bőven 2 millió alatt hozzá lehet jutni.

Mellékelek is róla egy képet: [link]

Fateré is pont így néz ki, csak azon van elöl-hátul gallytörő; hátul a lámpákon védőrács; tetőcsomagtartó meg elöl a hűtőrács előtt két jókora fényszóró.

Egy negatívumot tudnék csak róla mondani, az pedig az, hogy a hátsó ülésen elég kevés a fej- és lábtér. De ettől függetlenül nagyon jó gép, csak ajánlani tudom!

2013. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Beviz Elek ***** válasza:

Érdekelne, hogy miért is lettem lepontozva. Nem mintha emiatt rossz álmaim lennének, de mi a rossz a válaszomban? Kérte a kérdező, hogy mutassunk nagy autókat. Megmutattam a kedvenc nagy autómat. Vagy a Suburban kicsi lenne? Vezettem ennek a régebbbi kiadásá, L200ast, nagy Ram-ot, de a Suburban tetszik legjobban.


Emellett írta, hogy linkeljük a kedvencünket. Ott a link a kedvenc nagyautóról és megjegyeztemm hogy a pörgős japókat jobban szeretem.


A gyengébbek kedvéért itt nem azt kell jelezni, hogy tetszik-nem tetszik, hanem hogy hasznos-nem hasznos a válasz

2013. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!