Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyre több matt-fekete luxus...

Péter33 kérdése:

Egyre több matt-fekete luxus autót látni az utcákon Pesten. Ez mi? Szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés
Fel-fel kapom a fejem ezekre a lehetetlen kinézetű matt-fekete rondaságokra. Tényleg van ember, aki szerint ez szép?

2013. júl. 18. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
A gazdagság és az ízlés legtöbbször nem jár együtt!
2013. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
40%

Volt erről szó a Tv-ben és még egy cikben is a neten ,mármint a matt kocsikról.


Ez amerikában 2008-ig volt divat és ahogy megyünk keletre annál jobban látni ilyenekt sőt arannyal díszitett mett kocsi stb..


Pl tőlünk keletre a megjátszós gazdagok pl. pézcsokrot adnak tele 100 euróssal.


Magyarország kelet európai ország és itt is érvényesül a rongyrázás.


Többnek akarnak látszani mint amennyiük van, mert sokszor egy szaros felújított merci audi bmw -t tuningiknak optikailag fel.


Ha olyan körben mozognál mint ezek az emberek ott ez a divat, ott elvárás ez a majomkdás.

2013. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a matt fekete, mint "szín" tetszik, igen. De marhára nem mindegy, hogy min van matt fekete festék...
2013. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Hát pl. amit orrbaszájba posztolnak index.hu-n az a mattfekete Bentley szerintem baromi ronda.


Másrészt láttam már baromi szép matt fekete autót. Este elég durvák tudnak lenni amelyik igényes, tehát nem olyan, mint egy feketére festett fal. Az is tud ám játszani a fénnyel és gyönyörű. De kevés autónak áll jól. Amit láttam élőben és jól állt: VW PHAETON, ML Mercedes 2008-as forma, Audi A6


Amit láttam élőbenés nagyon hülyén nézett ki: Aston Martin, BMW 7 BANGLE, Mercedes E, Chevrolet Captiva, BMW 5 1999-es forma


Szóval leginkább ezek a fóliázott mattok néznek ki jól, azok olyan mutatósak azért mégis este.


Ugyanilyen baromság a fekete alufelni. Szintén sok autón látok, de nagyon kevésnek áll jól. Amelyiknek viszont jól áll, annak baromira.

2013. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Láttam még ezeken kivül is jó pár matt fekete autót élőben, de azokat egyik rublikába sem tudom helyezni jelenleg... Még emésztenem kell, hogy úgy mondjam.
2013. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

http://www.youtube.com/watch?v=0r7xvBSqhOE


Plasti dip nevű bevonóanyag. ezt bármikor eltávolítható és megnézheted milyen lenne az autód más színben!

2013. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a matt fekete, mint szín tetszik, csak kevés kocsin áll jól.
2013. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
32%
szerintem gáz az összes judapesti surmó
2013. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:
77%
most ez nem feltétlenül a kérdésedre válasz,de láttam már pár matt-fekete motort....eszméletlen gyönyörűek.nem pesti vagyok szóval én nem látok ilyen kocsikat(motort is csak fesztiválon),nekem tetszik.hátránya-minden kis karc azonnal látszik rajta,sokat kell takarítani :(
2013. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon szépek, nem tudom neked ez miért rondaság, de akkor ne is foglalkozz vele szerintem.
2013. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!