Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót éri meg behozni...

Milyen autót éri meg behozni német országból? Én úgy veszem észre hogy regadó és társai befizetése után kb ugyanannyira jövök ki mintha pl itt vennék egy autót.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 23:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8: "Valamennyivel jobb állapotúak mint otthon az biztos. "

Még én sem állítanék ilyet biztosra, pedig megnéztem már nagyon sok autót mindkét országban. Általánosságban elmondható, hogy többet futottak vannak németben. Azok között, amiket csak Magyarországon használtak, ritkábbak a nagyon sokat futottak.


#10:

"Az én eddigi autóim mindegyik Németországból jött be, és nem költöttem rájuk szinte semmit, csak olajcsere, stb. "

Igen, van Németországban is jó állapotú autó. Mint ahogy rossz is. Csakúgy, mint Magyarországon. Ha valaki a jobbat veszi, akkor azzal jól jár, országtól függetlenül.


"De tudok olyat, aki megvette itthon az Audit, amit itt is használtak hosszú ideig, és két hét múlva kellett cserélni a váltót, a kuplungot, meg a futómű még ezután jön. "

So, Magyarországon használták hosszú ideig, de ki tudja, lehet, hogy az is már használtan importált autó volt, eleve sok százezer km-el.

Mert nem tudunk erről a példaként felhozott Audiról semmit. Sem a pontos korát, csak azt, hogy már nem mai vas lehet, sem azt, hogy mennyit futott. Az Audi tipikusan nem az a fajta, amiben pár százezer km után ennyi javítanivaló van. Magyarországon is bírnia kell a gyűrődést. Csak gyanítom, hogy már fél milliót is megfutotta. Ez a baja, nem az, hogy Magyarországon használták.


"A másik megvette a Passatot, magyarországi első tulajdonostól, valódi 150.000 kilóméterrel, rá egy hónapra ki kellett cserélni a PD elemeket."

Aki ért hozzá, az tudja, hogy cserélni kell bizonyos gyártmányú PD elemeket egy bizonyos másik gyártóéra, amivel nincs gond. Ezt megfelelően fiatal autónál a szervizek elvégzik ingyen a cserét. De ez országtól független.


"Ami az én Németből hozott Audimban 380.000 kilóméter után is tökéletesen működik."

Abba vagy eleve már a megfelelő gyártmányú PD elemeket tették a gyárban, vagy korábban már cserélték. Ez sem függ az országtól.

2013. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!