Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót éri meg behozni...

Milyen autót éri meg behozni német országból? Én úgy veszem észre hogy regadó és társai befizetése után kb ugyanannyira jövök ki mintha pl itt vennék egy autót.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagy nagyon olcsó vagy nagyon drága autókat. Kis köbcentis, kisautókat. Pl 5-600 euróig vannak egész jó, fiatal kocsik, amik itthon jóval drágábbak. Az olcsókat el lehet adni. Vagy még a nagy BMWk-ben, Mercikben lehet fantázia, bár az rizikósabb, mert többet bukhatsz.
2013. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt is megéri behozni, ami ugyanannyiba jön ki, mint nálunk, ott ugyanis sokkal jobban megvigyázzák és szervizelik az autót, mint itt. A kilómétert pedig soha ne nézd.
2013. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

530D vagy A6, ezeket keresik


Lehet h ugyanannyiba jossz ki, de itthon fapadosak, nincs bennuk komfortules, tetoablak, head up stb

Vagy ha van, ritka es nagyon draga, kint sokkal tobb a jol felszerelt, plusz lehet netto arral buveszkedni igy megvan masfel misi haszon egy 10millios auton.

2013. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én sajnos csak Volvo S60-ban gondolkodom.

Vagy esetleg A4 vagy Bora 5V.

8-10 éves autókról beszélek.

2013. júl. 18. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor jársz a legjobban, ha egy kicsit sérült autót nézel kint és itthon megjavítod/javíttatod.
2013. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A múlt század végének, ezen század elejének nagy bullshitje a használtautó behozatal.

Olvasd el a linken található kérdés 2.oldalán látható néhány hozzászólását:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__45..


Ha megkérdezem, miért akar behozni valaki példának okáért Németországból autót, az rávágja a szokásos bullshitet, hogy mert rendesen szervizelik és vigyáznak az autójukra meg jobbak az utak és sokat autópályáznak. De ha kicsit is megpiszkálja az ember ezt a három szent indokot, akkor nincsenek épész érvek.


Az ár miatt lenne érdemes behozni az autót, csak ami elég olcsó ahhoz, hogy megérje, az olyan is.


Ami igazán nagy dobás lenne, ami igazából megérné, az az, hogy Angliából, vagy Írországból hozni autót. Az ottani autóárak nagyon alacsonyak a fenntartási költségek és a jobb oldali kormány miatt. Aki elfogadja azt, hogy jobb kormányos autót vezet majd Magyarországon, az valóban olcsón juthat autóhoz.

2013. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok majom tényleg odavan, hogy uhhh megyek ki németbe ótót behozni. Aztán a végén még többre jön ki mintha itthon vette volna. Meg arra nem gondolnak, hogy a bahnon nem éppen 90-100-al kocsikáznak..

A dízelekkel se 20 ezret mennek egy évben, hanem 50-et.

A kinti kocsik nagy része jugo/török nepperek kezében. Ugyanúgy tekerik ott is az órát. Felesleges álmokban ringatni magatokat. De tőlem hozhatnak amennyit akarnak. Újonnan itthon üzembe helyezett kocsival még SOHA nem fürödtünk be, pedig volt már 20+ autónk.

2013. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom én is mi van kint.....

Németbe dolgozok. :-)

Valamennyivel jobb állapotúak mint otthon az biztos.

De láttam már szarrá kopott Tourant 120.000 km-el.

2013. júl. 18. 23:37
 9/11 A kérdező kommentje:
*Szarrá kopott kormánnyal*
2013. júl. 19. 08:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én eddigi autóim mindegyik Németországból jött be, és nem költöttem rájuk szinte semmit, csak olajcsere, stb.

De tudok olyat, aki megvette itthon az Audit, amit itt is használtak hosszú ideig, és két hét múlva kellett cserélni a váltót, a kuplungot, meg a futómű még ezután jön.

A másik megvette a Passatot, magyarországi első tulajdonostól, valódi 150.000 kilóméterrel, rá egy hónapra ki kellett cserélni a PD elemeket. Ami az én Németből hozott Audimban 380.000 kilóméter után is tökéletesen működik.

2013. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!