Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm már gyújtáskor max...

Az autóm már gyújtáskor max vízhőfokot jelez. Menet közben, a mutató random fel és le ingázik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az említett autó egy benzines 1.2-es Opel Kadett E. Ma 24 óra pihenő után ráadtam a gyújtást és egyből felszökkent a mutató a piros sávig. Elég lehetetlennek tartom hogy a gyújtástól számított 5 mp-en belül felforrjon a víz. Mi okozhatja ezt? A szenzot ment volna ki vagy maga a visszajelző?

Kép: [link]



2013. júl. 14. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy műszerhiba. Lehet egy óra cserével megoldható a probléma, de nincs kizárva hogy a hőfok mutatónak a jel adója ami a hűtővíztartálynál található, lehet hogy az szállt el. Nekem az Opel Astrámnál volt hasonló probléma, nekem legalább 30 fok eltéréssel mutatta a hőfokot, akkor is egyszer elvittem mert nagyon hamar mindig 90 fok fölé ment a mutató kint átlag 20 fokos hőségben menet közben akkor bemérték és mondták hogy az hibásodott meg.
2013. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!