Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Teos 125-ös motorról...

Yamaha Teos 125-ös motorról vélemények?

Figyelt kérdés
Rendszám nélküli 125-ös motor vétele előtt állok, és ahogy olvasgattam a Yamaha a lejgobb és legmegbízhatóbb márka(?!), de erről a Yamaha Teo's motorról semmi információt, se tesztet nem találok!

#motor #Yamaha #robogó #yamaha teos #yamaha teo's
2013. júl. 14. 12:44
 1/2 Zsé44 válasza:

Helló!

Nekem ilyen robogóm van lassan 3 éve és nagyon meg vagyok vele elégedve!

Fogyasztása 2,7- 3,2 között van, ha télen még melegítem perceken át akkor sem eszik többet mintha szüttyögsz egy 2t 50-essel!

Elsőre masszívnak és nehéznek hat de néhány km után észre sem venni a súlyát, pedig ha jól emlékszem 128kiló.

Méretei teljesen elfogadható a 186 centimhez és a teljesítmény több mint elég a 97 kilómhoz, szinte dinamikus a kategóriában.

3000 km-enként olajcsere és a légszűrőtisztítás átlagos minimum. Enyémben 16000 km van és megkímélt, egyébként nagyobbra váltás miatt eladom valószinű (Malaguti madison 250)

Egy utcabeli srácnak MKB Doodo-ja van ami az utolsó csavarig megegyezeik a Teos-al és neki több mint 55 ezret ment motorikus gond nélkül, de ott már volt szelephézag állítás és vezérműlánc csere......

Csak ajánlani tudom!

2017. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsé44 válasza:

....még annyit, hogy 75-80as utazó tempót szereti,ha megkergetem kis lejtőn, eléri a 105-öt is!

A rugózása sportosnak nevezhető, úttartása tökéletes! Az idomai lehetnének kicsit jobb minőségűek mert a magyar utak kicsit szétrázzák, időnkénk helyére kell pattintani a műanyagokat.

A hátsó dobfék kicsit gyenge, de sebaj, jobban bele kell markolni, első fék nagyon jó, Brembo!

2017. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!