Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Egy yamaha dt...

Melyik a jobb? Egy yamaha dt 50-et vagy egy simson nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
mi az ami az egyik motornál előny viszont másiknál meg hátrány ?

#nhm
2013. júl. 12. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
yamaha dt 50 nekem volt simsonom és nagyon jól megvolt csinálva az összes ötvenest otthagyta teljesen gyári volt, de nagyon odafigyeltem rá nem volt tuningolva és mégis folyton elromlott havonta vettük bele a kondenzátort és a megszakítót és folyton attol féltem h láll.Egyszer ott is hagyott egy 100km-s túrán. Most egy honda xr 125-ösöm van és amióta megvan szinte semmit sem kellett vele csinálni pedig jobban nyúzóm mint a simsont és többet is mentem vele sokkal. Japánt vegyél. Sokan azt mondják h simson a leg megbízhatóbb, ja régen az volt amíg lehetett hozzá kapni gyári alkatrészt most is kapsz "gyárit" de ugyan annyit ér mint a kínai.
2013. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Simson jobb szerintem. Nekem simsonom van báttyámnak meg yamaha volt de a yamaha alkatrészei sokkal drágábbak mint a simson alkatrészei.
2013. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja csak a yamahát nem kell nagyon szerelni ha meg kicserélsz benne valamit az jóval tvább bírja
2013. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!