Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz valami baj ha sokáig...

Lesz valami baj ha sokáig közlekedek rossz féltengellyel?

Figyelt kérdés
Kanyarodásnál erőteljesen csattog gázadásnál alapból olyan a hangja mint ha csapágyas lenne gurulós kanyarodáskor egyre növekvő súrlódó hangot ad. Nem vagyok egy szaki de szerintem ez féltengely. Lesz ebből valami probléma ha sokáig marad így? (első kerekes az autó)

2013. júl. 8. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet. A féltengely ink olyan kattogós, kerepelős. Leginkább kanyarban hallani. Jobb minél hamarabb cserélni (párban)
2013. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Eltörik, megáll alattad az autó, más baj nem lesz. Persze emiatt fizetheted a vontatás összegét is. Egy barátom jól megszívta, autópályán tört el neki, aztán én húztam el a szervizbe. Minél előbb cseréltesd!
2013. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak finom vezetéssel húzhatod egy darabig, de az macerás..ha eltörik, akkor vontat, vagy szállít...akkor még macerásabb.

csere mihamarabb.

2013. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!