Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson kis lánckerék csere,...

Ebeni95 kérdése:

Simson kis lánckerék csere, de milyenre?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy S51B Simsonom és az első/kis lánkerék 13-as. Nem tudom, hogy cserélték-e, mert csak fél éve van nálam és az előéletéről sokat nem tudok. Ezzel a lánckerékkel elég hamar kipörög és kb. 50-55-t megy, de azt már visitva. Az eggyes talán csak arra lehet most használni, hogy ne álló helyzetből kelljen indulni 2-ben. Bár kettesben is kevés csúsztatással elindul. Elég nyomatékos, alap 50/2-es henger, alap 60V-os, megszakítós gyújtás, 16N1-11-es karbi. A kérdésem az lenne, hogy egy 15-ös lánckereket elbírna még?

#csere #Simson #Simson S51 #Simson S51B #lánckerék #első lánckerék #kis lánckerék
2013. júl. 7. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem gyári hengerem van és simán viszi a 16-os lánckereket de a 17-est is elviszi ha jól be van állítva.Ha kicsi a lánckereked akkor jól gyorsulsz, ha nagy akkor a végsebességed lesz jobb.Valamit valamiért.
2013. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy gyorsabb legyen. Maradjon egy picit nyomatékos, de ne pörögje hülyére magát már 10 méter után.
2013. júl. 7. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:

"Simson kis lánckerék csere, de milyenre?"


Bemész egy motorboltba és megmondod hogy GYÁRI első kis lánckerék kell simóhoz és kész azzal normálisan fog menni és nyomatékos is marad

2013. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt Te csak hiszed. Itt "vidéken" nem így megy. Itt már visszakérdeznek, hogy milyen a gyári... Na mindegy, elméletileg az S51B-ket 15-el szerelték, rakok rá olyat ez az ezres nem oszt, nem szoroz.
2013. júl. 7. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Vidd el a mintát hogy mi is kell neked és én is úgy tudom hogy 15 a gyári anno én is azzal vettem
2013. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 0zaki válasza:
Azon is el, lehet gondolkoszni, hogy lehet azert porog ki 10 m utan, mert nagy a hatuso lanckerek.
2013. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Cserélve lett 15-re, egyáltalán nem pörög olyan gyorsan ki, egy hangyányit kell jobban pörgetni. Bőven elbírja.
2013. júl. 21. 13:37
 8/9 anonim válasza:
végsebességed mennyi lett?
2015. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálunk minden utca lejtős vagy emelkedős. 4 sebességes Simsonra felraktam egy 17 fogú kislánckereket, emelkedőn 3-ba teszem. Sík úton simán megy 4-ben.
2015. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!