Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok mondani olyan robogót,...

Ebeni95 kérdése:

Tudtok mondani olyan robogót, ami? .

Figyelt kérdés
...max. 50cc, megbízható, megy 55-60km/h-t, használható túrázásra is és a vételára 100.000Ft alatt van. Előre is köszi! Okoskodók kíméljenek, csak tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy mit érdemes vennem.

2013. júl. 6. 17:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a fogyasztása megáll 2-2.5 l-ből
2013. júl. 6. 17:50
 2/12 anonim ***** válasza:

Nemigen van ilyen robogó. Egyrészt 50-es alapból nem az igazi túrázásra - de ez a legkisebb baj.


100 ezer ft alatt nehéz jót kifogni. Talán Honda Dio vagy Yamaha Jog.


55-60-at menjen: ezt azért teljesítik, ha nem vagy nehéz.


2-2,5l-ert eszik: na, ez a legnagyobb gond. Ezt egyik se fogja teljesíteni. Ehhez egy 4 ütemű gép kellene, de az meg nem fog 60-al menni.


Szóval ezeket mondanám:

Rieju Paseo 4t

Rieju Toreo 4t

Piaggio Sfera 4t

Piaggio Liberty 4t

Piaggio Zip 4t

2013. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a Simson nem robogó, de teljesiti a szempontokat.
2013. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Simsonom van, attól akarok megválni. :D Van egy Piaggio Zip 4T-nk, az megy, eszik 2-2.2 l-t, de nem tetszik. Ettől függetlenül már beletettem vagy 400km-t, egy hét alatt. 2T, 50-k mennyit esznek. És egy Honda Dio 50-es (2000 utáni) mennyit mehet az én 89 kilómmal?
2013. júl. 6. 18:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha van egy Simsonod, és mellette ott áll egy Zip, akkor szerintem felesleges 3. motor után nézni. Egyik se fog sokkal jobban menni.

Amúgy, hogy a kérdéseidre is válaszoljak:

- 2t 50-esek 3l körül esznek, ha átlagosan használod. Ha húzod neki, akkor 3,5-4l körül is benyelhetnek akár.

- Honda Dio elvileg 60 körül megy. Szerintem ezt alattad is teljesítené.

2013. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Zip fateromé, a Simsont meg el akarom adni.
2013. júl. 6. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
rieju meg egyéb kínai blokkos szart ne vegyél, nagyon csapnivaló minőségű anyagokból vannak összerakva, messziről kerülendő... jog vagy dio kiváló választás, 100-ért már nagyon jókat lehet találni, és pl 65kg-m alatt nem evett 2,7-nél többet a dio, alattad 3-at benyelhet, de azért szerintem ez kibírható... túrázásra mondjuk egyik sem való, lévén hogy kistestűek, talán egy SR kényelmesebb lenne, de az meg kb 1 literrel többet eszik és drágább is...
2013. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál, ha néznél valami olyan motort is, ami fogyaszt 3-3,5 litert, attól a +1 litertől nem fogsz csődbe menni. És igy máris sokkal nagyobb a választék.
2013. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dio-kat nézegetek, de aztán lehet, hogy megtartom a Simsont. Még is csak jobban meg lehet pakolni egy túrára. És még lehet látni mitől megy. És mitől nem...
2013. júl. 7. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:

kymco agility-t ajánlom

nem nem kínai, hanem koreai, taiwanon gyártják, viszont ujjonan is csak 250k (leértékelten), de rendkívül megbízható(olvassatok utána például egumotors forumon)

4t ezért 2.2-nél ritkán fogyaszt többet, 60-65-el megy

én ajánlom

2013. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!