Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CRM 250 2T olaj?

Honda CRM 250 2T olaj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap vettem az adott motort , eddig 4T motorjaim voltak, akitől elhoztam a motort azt mondta Castrol Power Racing 1 olajjal keverte a benzint , de ezt kétlem mert ismerősöm valóban ilyet használ és neki piros tőle a benzin ami az én motoromban van még 1 liter az sima "benzin színű" . És igazából a lényeg , ma vettem Motul Scooter Expert olajat bele , ez jó-e ? És ha esetleg nem akkor amíg elfogy (40 liter benzinhez elég) addig nem okoz semmi gondot? Köszi szépen
2013. júl. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez kétütemű motor akkor Motorkerékpárokhoz fejlesztett 2T olajat kell a motor gépkönyvében szereplő keverési arányban a benzinhez keverni vagy a különálló ojajtartályba tölteni. Hangsúlyozni kívánom hogy nem motorfűrész olajat vagy egyéb okosságot kell használni hanem motorkerékpárhoz fejlesztett 2T olajat. De abból érdemes jó minőségűt venni vagy megnézni a gyár milyet ajánl hozzá. Amúgy nem kell megszíneznie a benzint feltétlenül. A haveri tanácsokkal meg vigyázz! :)
2013. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi bár ezeket én is tudtam azért a motorok terén otthon vagyok valamilyen szinten csak arra voltam kíváncsi , hogy ez a Motul olaj jó lesz-e bele? Mert az tudom hogy 1:40 be kell bele de igazából ezt az olajat tudtam csak venni most mert nem volt a boltba másik csak ásványiak. 3800Ft volt literje.
2013. júl. 4. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

ricinus-észter alapú full szintetikus olajakat használj bele ha minél tovább akarod használni felújítás nélkül...

pl. Silkolene

2013. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!