Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek igaz az a mondás,...

Szerintetek igaz az a mondás, hogy az autó valamilyen szinten tükrözi a személyiségedet?

Figyelt kérdés

Ha belegondolsz, lehet igazságalapja. Csak nézzük a presztízsautókat(nem sorrendben): Mercedes, Audi, BMW, stb..(bocs a többieknek:D)

Az emberek valamiért csak ezt veszik, nem a VW-t. Pedig mondjuk egy Passat(a B6-tól kezdve) már azért elég szép és mondhatni menő, gazdaságos, stb..


Ti hogy gondoljátok ?


2013. júl. 3. 15:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az auto tipusa semmi mast nem tukroz, csak anyagi helyzetet es izlesvilagot.

Aki megteheti, az megveszi az uj Alfat vagy vesz egy Ferrarit, de attol nem lesz (nem is volt) phaszagyerek es nem lesz kedvesebb vagy durvabb.

Aki azt mondja, ha megtehetne sem venne Lambot vagy Bentleyt, az hazudik vagy nem szeretik a kocsikat.

En imadom oket es ha megtehetnem vennek egy csomo tipust. Az igazi auto rajongok (nem marka, hanem auto mint olyan) ugyanugy megneznek egy pepec allapotu Civicet, mint egy ujszagu SLS-t vagy egy komplett felujitott regi 911-et.


Ami az ember szemelyiseget tukrozi szerintem az az auto allapota.

Sokszor benezek kocsikba seta alkalmaval es a belsobol eleg jol megallapithato, hogy ferfi vagy no a tulaj, fiatal vagy idosebb.

A fiatal lanyok (tisztelet a kivetelnek) valami oknal fogva iszonyat trehanyak. Tudom, mert 20as eveimben en is a kocsiban "laktam".


Egy "versenyzos" Hondas vagy BMWs autojanak meg tisztasagszaga van es csillogo borules.


Szerintem ez tukrozi az ember szemelyiseg, nem pedig a marka.


Mindenki azt vesz, ami neki tettszik es amit ki tud fizetni. Ahogyan az autoval banik (hogyan tartja rendben, vagy sem) es ahogyan VEZETI!, szerintem ezek tukrozik az ember szemelyiseget.


En igy gondolom :)


34/N

2013. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Klassz, egy nő, aki ért a kocsikhoz. +1 pontot neki!
2013. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
azért az túlzás h ért :DD
2013. júl. 3. 19:29
 14/18 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

azért az túlzás h ért :DD


Ha azt vesszuk, hogy sok notarsam panikba esik, mikor a "check engine" lampa felvillan a kocsiban, akkor ahhoz kepest en (aki csereltem mar gyertyat Hondaban, termosztatot Dodge-on, es diagnosztizaltam a ch.e lampat Audin es Infinitin) igenis ertek hozzajuk ;)))

2013. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
sztár vagy :DD
2013. júl. 3. 19:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondd, Kedves 34/N, férjnél vagy? :)
2013. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Koszi fiuk!!! :D


Igen, ferjnel vagyok...

2013. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha megtehetném, igenis vennék nagy és drága és prémium kocsit.

Szerintem is kamu a "megtehetem, hogy drága kocsit vegyek, de elég a 600.000-es" :)

Ennyi erővel ne vegyél okostelefont, mert a 3210-es Nokia-val is lehet telefonálni, és ne vegyél LCD tv-t, mert a régi kis 32cm-es CRT Tv-n is lehet híreket hallgatni. :)


Szóval ez mind kamu.


Én igenis vennék szép BMW-t, mert szerintem minőségi és nagyon szép.

Nem vennék Ferrarit, de csak azért, mert jobban vonzanak a Nissan GT-R, Subaru Impreza stb.. kocsik. De ha megtehetném, bizony vennék mindegyikből egyet. :)

2013. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!