Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift kipufogó csere....

Suzuki Swift kipufogó csere. Hogyan?

Figyelt kérdés

Hello mindenki.


Van egy 2000-ben vásárolt Suzuki Swiftem. A kipufogó a hátsó dobnál kiszakadt. Le tudtuk szerelni a hátsó részét, de a visszaszereléssel gondok vannak.

Ha valaki csinált már ilyet, akkor el tudná mesélni, hogy mégis hogyan kellene? Ha alulról próbálom hátrafelé nyomni a dobot, akkor nem fér be. Ha hátiról próbálom berakni, akkor az első dob nagy nehezen bemegy, de mivel teli van görbülettel a kipufogó nem tudom a helyére tenni.


2013. jún. 29. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer ott volt, vissza is megy :) nekem 99 es van, és kicsit forgatni kellett, kicsit feszíteni a helyére de visszament. A középső dob nekem a helyén volt,csak az s alakú rész meg a hátsó dob lett visszatéve, majd odaheggesztve. Am fel volt emelve a kocsi, aknán is ok. A földön állóra nemigen teszed fel. Szal nyugi, visszafog menni.
2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kocsi jobb hátulját emeld meg. Úgy be fog férni. Máshogy nem.
2013. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az a probléma, hogy áll a kocsi. Sajnos akna nincs, de emelővel mind a két oldalán megemeltük maximumra. Ki úgy jött, hogy a hátsó dob le volt szakadva, középpen meg szétszedtük.
2013. jún. 29. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerék le és fel kell emelni a hátulját. Így lehet beforgatni.
2013. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyuribacsika ***** válasza:
Sikerült végül? Vagy mi a jó technika ?
2019. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!