Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az 1992-2003...

Mi a véleményetek az 1992-2003-ig gyártott Suzuki Swiftek formájáról?

Figyelt kérdés

Például sose hallottam senkitől még Suzuki tulajdonostól sem hogy azt mondta volna rá: Ez a forma szép!

Továbbá ha összehasonlítanám mondjuk egy Skoda Feliciával

vagy egy b corsával, nem biztos hogy a Swift alul maradna.


Ti mit gondoltok erről?


2013. jún. 27. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen formában már egész elfogadhatóan néz ki :

[link]

2013. jún. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én azt gondolom hogy aki régi swiftet vett az nem a formályát nézte hanem a pénztárcáját. Ezeknek a kocsiknak a motor és az ár az előnyük. A kinézete átlagosnak talán mondható, de a biztonsága siralmas.
2013. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert ennél a kocsinál a forma 1 dologra öszpontosul: a minél kisebb légellenállásra, ezzel párhuzamosan pedig a minél alacsonyabb fogyasztásra.

Aki Swiftet vesz, az az olcsósága, és könnyű fenntarthatósága miatt veszi, nem azért, hogy villogjon vele. A linkelt kp pedig...nos, kár volt az illetőnek belekezdenie. Ez ettől még csak egy Swift marad.

2013. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2013. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én pedig bizony a kinézete miatt vettem meg.

Szerintem szépek a lámpái a hátsó lámpáit nagyon eltalálták,

illetve a hátsó ajtó ahogy a kerékkel találkozik.

Összességében szerintem szép.

A szedán változat viszont nagyon nem jön be.

Sokan szerintem csak azért tartják unalmasnak a külsejét mert nagyon sok van belőle.

2013. júl. 3. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Mondjuk tény, hogy ha a világon csak 1 pár darab futkározna belőle, biztosan egzotikusnak találnák többen is a kinézetét, de sztem így csak átlagos (magán vélemény). Felőlem aztán lehet akár milyen "csúnya" csak legyen megbízható és keveset fogyasszon. Ebben az árfekvésben pedig jelenleg a Suzuki magasan kiemelkedik a mezőnyből. :)
2013. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kocsinak ocsmány, koporsónak csicsás.
2013. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!